Reklama

Reklama

Kraków Street Band na żywo w Klubie Studio i Interii

3 lipca na scenie klubu Studio zaprezentuję się Kraków Street Band, który umiejętnie łączy folk, blues i jazz. Ich pływa pt. ""Going Away" była nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues /Country.

Podczas piątkowych koncertów, nadawanych live prosto z Klubu Studio,  posłuchamy gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i artystów, o których usłyszeć już wypada. Oprawę koncertów będzie stanowić profesjonalne światło sceniczne. Dzięki temu będzie można się poczuć, jak na koncercie w Klubie Studio. Dźwięk również będzie profesjonalnie realizowany, tak, jak to odbywa się na koncercie na żywo. 

Reklama

- Oczywiście, że wszyscy: artyści, publiczność, organizatorzy, ekipy techniczne, wolelibyśmy spotkać się osobiście - mówi Małgorzata Frankowska, dyrektor programowy Klubu Studio. - Praca przy koncertach i wydarzeniach kulturalnych, uczestniczenie w nich na żywo - to doświadczenia z serii tych, które mają unikatową i nieodtwarzalną w żadnych innych warunkach energię. Ale aktualny czas dyktuje swoje warunki, a my postanowiliśmy podjąć się wyzwania i przenieść tę atmosferę do świata wirtualnego.

Koncerty to jednak nie wszystko. Klub Studio przygotował bogaty program wydarzeń, które na pewno spodobają się fanom.

Jednym z nich jest Studio Kabaretu LIVE prowadzone przez Adama Grzankę i Michała Pałubskiego, kttóre będzie będzie można obejrzeć na żywo w środowe wieczory. "Z dystansem, z zachowaniem zalecanej odległości, z gośćmi w innych postaciach, niż zwykle. Będziemy komentować rzeczywistość i jej wszelkie płaszczyzny, licząc na to, że publiczność aktywnie włączy się do tych spotkań. A jak ktoś marzy o zostaniu profesjonalnym komentatorem czy aktorem, to niech przygotuje się do warsztatów i zadawania pytań". 

Jeśli chcecie poznać inne oblicze ulubionych muzyków, zapraszamy na Rozmowy z Garderoby, czyli cykl wywiadów "innych niz zwykle". Będzie można zobaczyć zespoły i muzyków, których wystąpili już na scenie Klubu, ale tym razem w zupełnie innej sytuacji.

- Branża koncertowa, i wszystkie osoby z nią związane, szczególnie mocno odczuła kwarantannę i restrykcje związane z zakazem działalności. Szczególnie dlatego, że jest to praca, która zawsze jest swego rodzaju powołaniem, w którą wkłada się bardzo dużo serca. Chcemy już poczuć energię tworzenia i organizowania. Chcemy zaprosić do naszego świata widzów. Cały pomysł #studiowsieci zakłada zbudowanie kilku studiów w Klubie Studio. W przestrzeniach, do których publiczność nie zawsze ma dostęp, a najczęściej właśnie tego dostępu nie ma.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje