Reklama

Krzysztof Jackowski mówi, jaka będzie tegoroczna zima. Można się cieszyć?

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie jeden z najsławniejszych jasnowidzów w Polsce. Regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Wizje Jackowskiego zazwyczaj dotyczą nadciągających kataklizmów i kryzysów. Jasnowidz nierzadko opowiada o tym, co czeka partie polityczne, a także konkretnych polityków. Tym razem postanowił zabrać głos w nieco innej kwestii. Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, czy tegoroczna zima będzie mroźna.

Krzysztof Jackowski chętnie opowiada o swoich wizjach

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przeszłości. Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce prowadzi kanał na YouTube. Podczas ponadgodzinnych transmisji dzieli się z internautami swoimi wizjami. Opowiada, co jego zdaniem już niedługo czeka Polskę i świat.

Filmy Krzysztofa Jackowskiego niezmiennie wzbudzają bardzo duże zainteresowanie internatów. Transmisje każdorazowo ogląda ponad sto tysięcy osób. Najpopularniejsze live'y osiągają jednak nawet dwukrotnie większe wyniki. Takie zasięgi robią wrażenie!

Reklama

O czym najczęściej mówi Krzysztof Jackowski podczas filmów? Wizjoner bardzo rzadko dzieli się optymistycznym przekazem. Znacznie częściej jego słowa stanowią przestrogę przed nadciągającymi kataklizmami, nieszczęściami, kryzysami i konfliktami militarnymi.

W  ostatnich miesiącach jasnowidz podczas nagrań mówił głównie o tym, jak jego zdaniem może potoczyć się wojna w Ukrainie. Na wizji rozważał możliwe scenariusze i tłumaczył, który z nich jest najbardziej prawdopodobny. Jackowski przyglądał się także polskim  politykom. Wielokrotnie podkreślał, że nasz kraj czekają kryzysy, których obecna partia rządząca nie będzie w stanie przezwyciężyć.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Polski. "Idzie to wręcz w gorszą stronę"

Krzysztof Jackowski odstawił politykę na bok. Mówi, jaka czeka nas zima

Wizje Jackowskiego zazwyczaj dotyczą ważnych kwestii - bieżącej polityki, sytuacji ekonomicznej i gospodarczej na świecie. Jednak ostatnio wizjoner postanowił wypowiedzieć się na temat nieco bardziej błahy. Został zapytany bowiem o to, czy tegoroczna zima będzie mroźna. Co powiedział jasnowidz?

Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że nie zastanawiał się jeszcze, jaka będzie tegoroczna zima. Chwilę później  postanowił jednak podzielić się swoim pierwszym przeczuciem. "Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022" - zaznaczył.

Zobacz również: Jackowski aż złapał się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widziałINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama