Reklama

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. "Idą czasy bardzo niedobre"

Krzysztof Jackowski za pośrednictwem platformy YouTube podzielił się z internautami kolejną wizją, która jak zwykle nie napawa optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa stwierdził, że przed nami trudny czas, a rok 2023 będzie znacznie gorszy niż poprzednie lata. Co jeszcze powiedział Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski o 2023 roku

Krzysztof Jackowski to obecnie jeden z najsławniejszych polskich jasnowidzów. Zdobył rzesze osób, które chętnie słuchają jego wizji, a więc regularnie dzieli się swoimi przesłaniami za pomocą transmisji live na platformie YouTube. 

Tym razem nagranie rozpoczął od wizji na 2023 rok. Na wstępie zaznaczył, że będzie to czas, w którym "będą się działy bardzo poważne, niedobre rzeczy"

Na tym jednak zakończył temat tego, co nas czeka w tym roku. Stwierdził, że zostaną mu poświęcone inne audycje, a teraz chce się skupić na innej kwestii. 

Krzysztof Jackowski dodał jeszcze, że czasy, które się zbliżają, będą wymagały od nas intuicji. "Kiedy nie zawsze będziemy mogli zdobyć żywność, kiedy nie zawsze będziemy mieli dostęp do wody, kiedy wokół nas będą ludzie, których będziemy musieli się obawiać i te obawy będą groźne, wtedy ta intuicja jest bardzo nam potrzebna" - podkreślił.

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Jackowski zobaczył to wyraźnie. Takie będzie lato 2023

Krzysztof Jackowski o jasnowidzeniu

W dalszej części audycji pt. "Możesz tego dokonać!" Krzysztof Jackowski skupił się na jasnowidzeniu. Stwierdził, że ten dar nie jest na własność, a jasnowidzem się nie jest, tylko bywa. Dodał, że może się tym zajmować każdy, kto ma zdrowy rozsądek i nie jest złym człowiekiem. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego jasnowidzenie jest jak miłość, a podobieństwo opiera się na tym, że nie można się tego nauczyć. 

Zobacz także: Aida zwróciła się do Polaków z pilną przestrogą. Pod wpisem duże poruszenie

Jak zwykle, audycja Krzysztofa Jackowskiego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, a tuż pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy. "Czuć energię w przekazie. Dziękuję za doładowanie jej na przyszły czas", "Pan potrafi, bo przewidział moją ciążę, przypomnę słowa. »Urodzi wam się niedługo córka«. Jest Pan niesamowity, nie jest więcej mi do świadomości potrzebne nic", "Wspaniała audycja filozoficzna, ale takie jest życie. Dzięki za ten czas wspaniały" - pisali internauci.   

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy