Reklama

Reklama

Aida zwróciła się do Polaków z pilną przestrogą. Pod wpisem duże poruszenie

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się z Polakami krzepiącymi przemyśleniami. Tym razem ma dla nich ważną lekcję. W najnowszym wpisie skierowała do swoich fanów słowa, odnoszące się do smutku. To przesłanie każdy z nas powinien wziąć sobie głęboko do serca.

Aida Kosojan-Przybysz jest bezsprzecznie jedną z najpopularniejszych wizjonerek w Polsce, która dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Ormiańska jasnowidzka znana jest przede wszystkim z przepowiedni dotyczących losów Polski oraz świata. Szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą wizji o "roku maski i rozliczeń", którą zinterpretowano później jako zapowiedź pandemii.

Jasnowidzka chętnie dzieli się swoimi wizjami, przeczuciami oraz przesłaniami, systematycznie publikując je w mediach społecznościowych. Nie szczędzi również skierowanych do swoich obserwatorów słów motywacji, podnosząc ich na duchu i często skupiając się na tematyce samorozwoju.

Reklama

Zobacz również: Znaki zodiaku, które są synonimem długowieczności. Lista nie jest długa

Co przepowiedziała Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz chętnie porusza kwestie duchowe, pozostając w stałym kontakcie z darzącą ją sporą sympatią rzeszą Polaków, którzy z uwagą śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Ważne przemyślenia oraz pełne empatii posty dla wielu osób są stałym elementem codziennej lektury.

Wróżka Aida nie ustaje w przekazywaniu swoim fanom słów wsparcia. W najnowszym przesłaniu zawarła ważne słowa odnoszące się do smutnych momentów w naszych życiu. Jasnowidzka podkreśla, iż najważniejszą osobą w naszym życiu jesteśmy my sami.

"Znajdź czas dla siebie w sobie. Tak wiele pięknych chwil ucieka strumieniami zmarnowanego czasu na smutki" - pisze Aida.

Jej słowa odbiły się mocnym echem. W komentarzach pod postem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy są wdzięczni wizjonerce za podobną lekcję. "To prawda, szkoda czasu na niepotrzebne smutki" - piszą.

Zobacz również: Retrogradacja Merkurego. W styczniu te znaki zodiaku będą miały problemy ze sne

Interesuje Cię to, co niezwykłe? Porozmawiaj z innymi miłośnikami ezoteryki na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL