Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją! "Polska coraz bardziej odsłonięta"

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy polski jasnowidz podzielił się w weekend nową wizją. Wynika z niej, że końcówka października i początek listopada będą miały kluczowy wpływ na układ sił w Europie, a w Polsce pogłębi się kryzys ekonomiczny. Co jeszcze czeka nas tej jesieni?

Krzysztof Jackowski opublikował w niedzielę film na Youtube, będący zapisem jego najnowszej wizji. Najsłynniejszy polski jasnowidz przypomniał, że już jakiś czas temu zwracał uwagę na płonący wieżowiec, który może być zapowiedzią bardzo ciężkiego czasu w Europie. W weekend w Turcji spłonął 24-piętrowy budynek i jest to, według Jackowskiego, znak, że ten gorący czas w Europie właśnie się zaczyna. 

Teraz Jackowski podzielił się kolejną wizją, w której głównym i najczęściej pojawiającym się symbolem jest kolej. 

powiedział, zapowiadając także mocny podział pomiędzy państwami NATO. 

Reklama

- wyjaśnił, przekonując, że pojawią się dwie strony sił i będą to siły międzynarodowe. 

- dodał. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją: Chaos i strach! 

Krzysztof Jackowski o końcówce października. "To będzie najbardziej niebezpieczny czas!"

Krzysztof Jackowski przypomniał także, że już od jakiegoś czasu ostrzega przed końcem października - czas ten będzie miał kluczowe znaczenie dla całej Europy. 

Według jasnowidza, sytuacja będzie tak groźna, że mass media lub politycy będą nam tłumaczyć, jak mamy się zachowywać, jak się zabezpieczyć, "czyli będzie wielkie napięcie, poczucie zagrożenia w każdej chwili". Biorąc więc pod uwagę tę panikę, którą Jackowski widział już w poprzednich wizjach "jest istotne żebyśmy się w podstawowe rzeczy lekko zaopatrzyli". 

Według Jackowskiego zbliżamy się do bardzo poważnego momentu, pełnego lęku, ale nie oznacza to, że będzie on dla Polaków tragiczny w skutkach -  "Rzeczywiste zdarzenia są na Ukrainie, ale lęk będzie u nas". 

- powiedział Jackowski. 

Na koniec Krzysztof Jackowski jeszcze raz przypomniał, iż w jednej z ostatnich wizji widział płonący wieżowiec, który miał zapowiadać ciężki czas dla Europy. Dodał, że strawiony w weekend przez ogień 24-piętrowy budynek w Turcji jest według niego zapowiedzią tego, przed czym od dawna już ostrzega!

Zobacz również:

Wojciech Glanc przepowiada atak terrorystyczny w PolsceINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy