Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją. "Część Polski będzie połączona z innym państwem"

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z Polakami swoimi wizjami. Za pośrednictwem kanału na YouTube mówi, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Tym razem wspomniał o połączeniu Polski z innym państwem. Co jeszcze powiedział jasnowidz?

Krzysztof Jackowski i jego przepowiednie

Krzysztof Jackowski należy do grona najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Regularnie dzieli się swoimi wizjami z internautami, a jego nagrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko przez to, że jego przepowiednie nie raz miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Wielu internautów kieruje się jego słowami i z niecierpliwością wyczekuje kolejnych przepowiedni. Pod każdym filmem pojawiają się setki komentarzy, w których nie brakuje słów uznania i podziękowań za liczne wskazówki.

Jasnowidz podzielił się wizją dotyczącą Polski

Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu przekazał internautom, że od pewnego czasu nachodzi go wizja dotycząca podziału kraju. "Część Polski będzie połączona w jakiś sposób z innym państwem. To się nie stanie jednoznacznie, jednym zarządzeniem. Może w ogóle nie być na początku żadnego zarządzenia. Natomiast naturalnie to się może stać i część Polski będzie w unii" - przekazał jasnowidz. 

Reklama

Ponadto Krzysztof Jackowski powiedział również o planach szykowania wojska. Dodał, że niekoniecznie we wrześniu, ale raczej w późniejszym czasie. "Wojsko w Polsce będzie pilnowało jakiegoś porządku, ale wcale nie będą się działy niepokoje" - stwierdził jasnowidz. 

Krzysztof Jackowski swoje najnowsze nagranie nazwał "Czas Wygaszania Dobrobytu". Wspomniał, że zjawisko, o którym mówi w tytule, będzie miało miejsce jesienią i zimą. "Wiele osób szykuje się na głód. Uważam, że niepotrzebnie" - dodał jasnowidz. Powiedział również, że będzie niekorzystna sytuacja w handlu i problem z niektórymi produktami. 

Poza tym Krzysztof Jackowski poruszył kwestię światła i energii. "W nawyk ma nam wejść oszczędzanie prądu. W nawyk ma nam wejść oszczędzanie wszystkiego. To jest takie konkretne wygaszanie dobrobytu" - podkreślił wizjoner. Dodał, że pojawi się krach, chaos i zerwanie łańcuchów dostaw. 

***

Zobacz także: 

Aida Kosojan-Przybysz ma przesłanie na wrzesień. "Przed nami miesiąc wyzwań"

Przerażające słowa jasnowidza Glanca. „To początek większej katastrofy”

Polacy będą się ewakuowali? Jackowski mówi, co niebawem czeka EuropęINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy