Reklama

Reklama

Przerażające słowa jasnowidza Glanca. „To początek większej katastrofy”

Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Systematycznie dzieli się z internautami swoimi kolejnymi wizjami, otwierając przed ludźmi drzwi do przyszłości. Spora rzesza osób dzielnie trwa przy jego boku, chłonąc kolejne przepowiednie. Jego najnowsze słowa przerażają. Jasnowidz przyznaje, że jest to „początek większej katastrofy”.

Wojciech Glanc zyskał popularność dzięki drugiej edycji programu "Big Brother". Następnie wystąpił jako brzuchomówca w programie "Mam Talent", a niedługo później zdecydował się na obranie zupełnie innej drogi życiowej. Dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, w którego wizje wierzy coraz szersza grupa osób.

Zobacz również: Słowa jasnowidzki Aidy poruszają do głębi! Tak oddała hołd zmarłym

"Krwawy Bałtyk" i "początek większej katastrofy"

Jasnowidz Glanc systematycznie dzieli się z internautami swoimi kolejnymi wizjami. Te zdają się spełniać. Niedawno wizjoner mówił o "katastrofie ekologicznej", co jego fani wprost połączyli z zanieczyszczeniem na Odrze.

Reklama

Zobacz również: Wojciech Glanc przewidział to rok temu. Niewiarygodna wizja jasnowidza

Tym razem po raz kolejny odniósł się do tego obrazu. Jak powiedział, "chciał mieć pozytywne nastawienie", jednak jego wizje w tym obszarze są przygnębiające.

"To co wydarzyło się na Odrze nie jest sprawą przypadku"

Wojciech Glanc dodał, że w jego opinii "to co wydarzyło się na Odrze nie jest sprawą przypadku ani narastających problemów".

"To nie jest tak, że nagle się teraz coś dzieje. To jest część tej wojny, która się dzieje. Uważam, że to była celowa akcja sabotażowa wykonana polskimi rękami służącymi Putinowi i rząd doskonale wie, kto to zrobił. Rząd doskonale wie, kiedy to miało być zrobione, na jakie zlecenie. (...) Była to celowa zaplanowana akcja, ale miała być na mniejszą skalę. Miała być na mniejszą skalę, miało to wywołać niepokój, strach, po czym miała władza wkroczyć do akcji, szybko rozwiązać problem, zabłysnąć, wygrać następne wybory po to, żeby zrobić tam jakieś następne brzydkie rzeczy za jakiś czas. Wyrwało się to spod kontroli" - mówił.

Jak dodał, według niego "chodzi o całkowitą destabilizację".

Zobacz również: Jak będzie wyglądał koniec świata według objawień maryjnych? „Trzy dni ciemności”

"To dopiero początek, za którym idą zwyżki cen i niedobory towarów"

Jasnowidz podkreślił, iż "jest to dopiero początek większej katastrofy".

"Niestety ja mam takie wrażenie, że zbliżamy się ku zapaści, naprawdę potężnej zapaści. Nawet odważyłbym się powiedzieć, że Polska zbliża się ku okresowi głodu. Nie umiem na razie dostrzec niczego..." - dodał jasnowidz Glanc.

Zobacz również: Co ostatnia cyfra daty urodzenia mówi o twojej osobowości? Całkiem sporo!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | przepowiadanie przyszłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy