Reklama

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz ma przesłanie na wrzesień. "Przed nami miesiąc wyzwań"

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się z internautami ważnymi przesłaniami. Tym razem za pomocą mediów społecznościowych przekazała wizję dotyczącą września. Zdaniem jasnowidząca będzie to miesiąc wyzwań. „Nie przyspieszaj tempa, nie próbuj gonić nikogo i niczego”. Co jeszcze dodała wizjonerka?

Aida Kosojan-Przybysz dzieli się wizjami

Aida Kosojan-Przybysz jest urodzoną w Gruzji Ormianką, ale od lat mieszka w Polsce. Aktywnie działa mediach społecznościowych i to właśnie za ich pośrednictwem dzieli się z internautami swoimi wizjami i przesłaniami, które są niezwykle trafne. 

Jasnowidząca poza tym chętnie porusza kwestie duchowe. W ten sposób motywuje swoich odbiorców, a także przekazuje im wskazówki dotyczące życia, a także rady, jak na dłużej zatrzymać przy sobie szczęście. 

Aida Kosojan-Przybysz przekazała wizję na wrzesień

Tym razem Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się z internautami przesłaniem na wrzesień. Jak podała, to miesiąc wyzwań.

Reklama

Wizjonerka podała również kilka wskazówek, co w tym czasie robić i jak się zachowywać. Te porady to dla wielu osób ważne słowa, a świadczą o tym komentarze pod każdym postem. Nie brakuje podziękowań i miłych słów. "Pani słowa przynoszą mi spokój", "Dziękuję za wszystkie wpisy, sprawiają, że dni są przyjemniejsze z nadzieją na lepsze" - można przeczytać pod wpisem jasnowidzącej. 

***

Zobacz także:

Przerażające słowa jasnowidza Glanca. „To początek większej katastrofy”

Polacy będą się ewakuowali? Jackowski mówi, co niebawem czeka Europę

O. Klimuszko przewidział losy Europy? Oto co czeka niebawem Polskę

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy