Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski powrócił z przerażającą wizją. Co nas czeka?

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Podczas niespełna godzinnych transmisji na YouTube regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. W najnowszym filmie Jackowski opowiedział o tym, co jego zdaniem czaka Polskę w najbliższym czasie. "Nie jesteśmy w stanie przed tą sytuacją uciec" – tłumaczył podczas transmisji. Co dokładnie miał na myśli?

Jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej wizji opowiedział o niepokojących przeczuciach, które nachodzą go, gdy rozważa przyszłość Polski. Zaznaczył, że świat już niedługo ogarną dwa duże konflikty, a południowo-wschodnia część Polski będzie stopniowo się wyludniała. "Tam będzie jak na poligonie" - ostrzegał Jackowski podczas transmisji.

Krzysztof Jackowski mówi o pandemii. Następna fala będzie szczególnie dotkliwa

Jackowski poruszył także temat kolejnej fali koronawirusa. Niestety, jego przeczucia nie napawają optymizmem. Zdaniem jasnowidza już niedługo będziemy musieli zmierzyć się z brakami w dostawach niektórych produktów. Półki w sklepach zaczną pustoszeć. Przyczyną takiego stanu rzeczy ma być niedobór surowców niezbędnych do produkcji konkretnych dóbr.

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wrócił, by ostrzec Polaków! Podał datę katastrofy! Zostało mało czasu!

Koronawirus ma doprowadzić również do olbrzymiego chaosu. Jackowski mówi o ogólnej dezorientacji, która wpłynie na decyzje partii rządzącej. Dodaje, że rok 2022, będzie w wielu kwestiach rokiem decydującym. Spory zapoczątkowane w trakcie najbliższych miesięcy będą miały wpływ na kształt świata w kolejnych latach.

"Kojarzy mi się Łódź". Jasnowidz Jackowski mówi o swoim przeczuciu

Krzysztof Jackowski tym razem zadziwił szczegółowością swojego przekazu. Jasnowidz, rozważając przebieg kolejnej,  piątej fali koronowirusa wspomniał o mieście, w którym może rozpocząć się dramat.  Zaznaczył, że "nie umie wytłumaczyć tego, co czuje", jednak przekonanie o nadciągającym zagrożeniu towarzyszy mu już od jakiego czasu. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przerażony tym, co zobaczył. Punkt szczepień w starej kostnicy

Jackowski przeraził się swojej przepowiedni. Nasz kraj będzie potrzebował pomocy?

Jasnowidz Jackowski co jakiś czas wspomina o narastającym napięciu politycznym. Jego zdaniem konflikt wisi w powietrzu, a Polska - nawet jeśli nie będzie brała w nim udziału bezpośrednio - odczuje jego skutki bardzo dotkliwie.

***

Przeczytaj również: 

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

Zobacz również:

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy