Reklama

Reklama

Lasy Państwowe pokazały zdjęcia grzybów. "Drastyczne treści"

Lasy Państwowe za pośrednictwem Twittera opublikowały zdjęcia grzybów. Opatrzono je wymownym opisem, a internauci od razu zareagowali. Padło ostrzeżenie przed drastycznymi ujęciami, ale jak się okazało, widok wcale nie jest przerażający. Spójrzcie na ten post!

Lasy Państwowe w mediach społecznościowych

Na profilach Lasów Państwowych w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się nowe posty. Internauci od razu reagują na nowe treści, dlatego też pod każdym nowym zdjęciem pojawia się mnóstwo komentarzy. 

Zazwyczaj publikowane są zdjęcia i nagrania zwierząt występujących w polskich lasach. Tym razem na Twitterze pojawiły się zdjęcia grzybów, ale internautów ostrzeżono przed drastycznymi treściami.

Lasy Państwowe opublikowały zdjęcia grzybów

Post Lasów Państwowych dotyczący grzybów odbił się szerokim echem. Internauci nie potrafili przejść obojętnie wobec zdjęć autorstwa Bogusława Prystasza. Przedstawiają one piękne okazy grzybów rosnących w Nadleśnictwie Baligród. Post postanowiono jednak podpisać w żartobliwy sposób.

Reklama

Nie we wszystkich częściach kraju można już znaleźć takie grzyby. Brak opadów deszczu zdecydowanie im nie sprzyja, dlatego też nic dziwnego, że pod postem Lasów Państwowych pojawiła się wzmianka o zazdrości. W komentarzach internauci zaczęli dzielić się zdjęciami swoich zbiorów, ale nie zabrakło głosów osób, które w swoich stronach jeszcze nie spotkały takich okazów.

***

Zobacz także:

Śnięte ryby w Odrze. "Czy ktoś odpowie za tę katastrofę ekologiczną?"

GIS bije na alarm! Kolejny popularny produkt znika z półek

GIS wycofuje kolejne partie produktów. Sprawdź, czego już nie ma w sklepie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lasy Państwowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy