Reklama

Reklama

Łosoś - najskuteczniejszy "kosmetyk" Victorii Beckham

Kiedy Victoria Beckham pytana jest o porady dotyczące mody i stylu życia, każdy uważnie słucha. Niedawno projektantka zdradziła sekret jej pięknej skóry. Nie kryje się on w żadnym z drogich kremów.

W wywiadzie dla "The Edit" Victoria Beckham podzieliła się swoim kosmetycznym sekretem, który - co ciekawe - kryje się w kuchni. Zapytana o to, co stoi za jej piękną, promienną i zdrową cerą odparła: "łosoś".

"Moim dermatologiem jest dr Harold Lancer, znam go od lat. Swego czasu miałam bardzo poważne problemy z cerą, wtedy zachęcił mnie do jedzenia łososia. +Musisz jeść łososia każdego dnia, na śniadanie obiad i kolację+" - wyznała Beckham. I to właśnie ten element jej codziennej diety przyczynia się do zdrowia jej skóry.

Choć jedzenie łososia kilka razy dziennie, może wydawać się monotonne, warto wprowadzić ten produkt do swojego codziennego menu. Łosoś podobnie jak inne tłuste ryby, jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminy D, B12 i B6, a także selen, fosfor i magnez. Jest on również źródłem witamin A i E - ta ostatnia nazywana jest witaminą młodości i chroni przed działaniem wolnych rodników, tym samym opóźniając proces starzenia się naszego organizmu. Kupując łososia należy zwrócić uwagę na jego pochodzenie - najzdrowszy jest łosoś dziki.

Reklama

INTERIA.PL/ PAP Life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje