Reklama

Reklama

Ma 24 lata i wychowuje 22 dzieci! Planuje nawet setkę potomstwa!

Christina Ozturk pochodzi z Moskwy. Pierwsze dziecko urodziła już w wieku 17 lat. Zawsze marzyła o dużej rodzinie. Na swojej drodze spotykała mężczyznę, który również pragnął gromady dzieci. Obecnie para wychowuje już 22 dzieci. Jak to możliwe?

Zawsze marzyła o dużej rodzinie

Gdy Christina miała 17 lat, urodziła córkę i dała jej na imię Vika. Dziewczyna wychowywała dziecko samodzielnie i marzyła  o tym, że kiedyś spotka odpowiedniego mężczyznę, który tak jak ona, będzie marzył o dużej rodzinie. Christina Ozturk nie musiała długo czekać.

Podczas wakacji poznała starszego o ponad 30 lat milionera Galipa Ozturka. Mężczyzna zachwycił się Rosjanką. "Jednocześnie jest nieśmiała i tajemnicza. Ma czyste serce. Zobaczyłem w niej nieoszlifowany diament" - zauważył w jednym z wywiadów.

24-latka od razu wiedziała, że Ozturk jest miłością jej życia. Para wkrótce zamieszkała razem, a kilka miesięcy później wzięła ślub. Christina była szczęśliwa. Pragnęła jednak szybko powiększyć rodzinę. Nie chciała, by jej córeczka Vika była jedynaczką.

Reklama

Christina planuje nawet setkę potomstwa!

Szybko okazało się, że Galip, tak jak Christina, chce mieć dużą rodzinę. Milioner z Gruzji miał już wprawdzie potomstwo. Dzieci z poprzedniego małżeństwa były jednak już dorosłe i samowystarczalne. Christina, aby spełnić marzenie była gotowa  rodzić dzieci jedno po drugim. Wkrótce zdała sobie jednak sprawę z tego, że nawet jeśli to jej się uda, nie doczeka się tak licznej gromady pociech, jakiej pragnie.

Para zdecydowała się na nietypowy krok. Zatrudniła surogatki. To dzięki ich pomocy małżeństwo mogło szybko stać się rodzicami 21 pociech! 

Christina i Galip nie zamierzają na tym poprzestać. Para cały czas powiększa rodzinę. Christina Ozturk pragnie wychowywać ponad setkę dzieci!

Zatrudnili armię surogatek. Ich rodzina rośnie błyskawicznie!

Para regularnie korzysta z pomocy surogatek. W Gruzji jest to legalne i wiele osób decyduje się na ten krok. Gruzja zalegalizowała ten sposób walki z niepłodnością kilkanaście lat temu. Korzystają z niego heteroseksualne małżeństwa z całego świata.

Christina Ozturk jest niezwykle zaangażowaną mamą. Codzienne życie relacjonuje na Instagramie. Kobietę obserwuje już ponad 160 tys. użytkowników z całego świata. Młodą mamę w opiece nad maluchami wspiera kilkanaście niań. Christina uważnie nadzoruje ich pracę. 24-latka chce bowiem podejmować wszystkie decyzje związane z wychowaniem maluchów.

***

Przeczytaj również: 

Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

James Michael Tyler nie żyje. Fani "Przyjaciół" pogrążeni w żałobie

Zobacz  również: 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje