Reklama

Reklama

Martyniuk i wróżka przyłapani w parku. Wiemy o czym rozmawiali

Podczas, gdy niektórzy spędzają urlop nad Bałtykiem, inni w tym samym czasie ciężko pracują. Letnie miesiące dla większości muzyków to intensywny czas koncertów. Jest tak też w przypadku polskiego króla disco polo Zenka Martyniuka, który podczas występów w Sopocie, znalazł też czas na pogawędkę z wróżką.

Piosenki Zenka Martyniuka zna spora część Polaków. "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Pragnienie miłości" to tylko kilka hitów grupy Akcent, której dowodzi gwiazdor. Popularność przebojów disco polo sprawiły, że Martyniuk może pochwalić się obecnie niezłym dorobkiem i ogromną rzeszą fanów.  

Czytaj też: Danuta Martyniuk w weselnej kreacji

Martyniuk po koncercie poszedł spotkać się z wróżką

Martyniuk wraz z zespołem Akcent w lipcu 2022 roku zagrali koncert w sopockiej Operze Leśnej. Widzowi byli także świadkami występu duetu Zenka z Thomasem Andersem z kultowego zespołu Modern Talking.

Reklama

Po występach, muzyk postanowił wstąpić do słynnej wróżki Mariki. Paparazzi przyłapali gwiazdora i wizjonerkę na rozmowie w parku.

Zobacz także: Danuta Martyniuk chudnie w oczach

Jak się okazało, wróżka Marika zna się doskonale z piosenkarzem i jego kolegami z zespołu. W jednym z wywiadów wyjawiła, że polski król disco polo jest człowiekiem szczerym i uczciwym.

Zobacz też: Zenek Martyniuk napisał piosenkę na mamy

Ze zdjęć uwiecznionych przed fotoreporterów można się domyślić, że para znajomych miała do obgadania dużo ważnych kwestii - zarówno tych biznesowych jak i prywatnych. Marika wyznała, że rozmawiali przede wszystkim o finansach. Być może przepowiedziała gwiazdorowi kolejny wielki sukces?

Kim jest wróżka Marika z Sopotu?

Wróżka Marika jest dobrze znana w Sopocie - ma wielu stałych klientów, doradza celebrytom, osobom publicznym. Sesje odbywają się zazwyczaj przy ulicy Parkowej 8.

Tak twierdzi tarocistka, 90 proc. klientów zawsze wraca po pierwszym seansie, bo większość jej wróżb się sprawdza. Wróżka zajmuje się przepowiadaniem przyszłości od 30 lat, jak sama przyznaje zna się na ludziach i wiele może powiedzieć o danej osobie już na pierwszym spotkaniu. Zdaniem Mariki, dar wróżenia odziedziczyła po prababci. Chyba musi w tym coś być, skoro tak wiele ludzi przychodzi do niej po radę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Wróżka Agnieszka | wróżby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy