Reklama

Reklama

Matka była w szoku, gdy zobaczyła swoje dziecko. Urodziło się... z zębami

Noworodek z wyrośniętymi zębami? Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jest możliwe! Pewna tiktokerka z Kansas City była w szoku, kiedy zobaczyła swojego nowo narodzonego synka. Okazało się, że maluch ma już kilka zębów. Zdziwieni byli także lekarze, bowiem taki przypadek zdarza się raz na 2000.

Każdy rodzic uważa, że jego nowo narodzone dziecko jest najpiękniejsze na świecie. I każdy ma rację! Czasem jednak wygląd noworodka może nas zaskoczyć - kolorem włosów, oczu czy szczególnym podobieństwem do mamy lub taty. W tym przypadku było to coś zupełnie innego.

Dziecko urodzone z zębami

Pewna kobieta z Kansas City przeżyła po porodzie duży szok. Jordan Bloss-Wilson zobaczyła swojego synka po narodzinach, który miał już kilka... zębów! Zdumieni byli również lekarze, bowiem taka sytuacja zdarza się mniej więcej raz na 2000 urodzeń, a oni wiedzieli to po raz pierwszy.

Reklama

Świeżo upieczona mama pochwaliła się wyjątkowym nagraniem, na którym widać Dawsona. Filmik cieszy się na platformie TikTok wielką popularnością - obejrzało go już prawie 20 milionów internautów, zyskał niecałe 3 miliony polubień, a także ponad 22 tysiące komentarzy.

Czytaj także: Przypięła niemowlęciu smycz. Nagranie stało się hitem sieci

Synek tiktokerki wzbudza sensację

W komentarzach część użytkowników dziwi się, jak to jest możliwe, podczas gdy inni piszą, że również urodzili się z zębami. Niektórzy zadają Jordan pytania odnośnie jej synka, który obecnie ma 8 miesięcy i w końcu dorósł do swoich, początkowo za dużych, zębów.

Choć istnieje kilka schorzeń, które mogą powodować przyjście na świat dziecka z zębami, to zazwyczaj urodzenie się z kilkoma z nich nie jest powodem do niepokoju. Jednak z powodu ryzyka zadławienia ruszającym się zębem, najlepiej, aby taki maluch był pod stałą opieką lekarza.

Zobacz również: Stomatolog alarmuje. Taki wygląd zębów zwiastuje problemy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy