Reklama

Reklama

Matka z córką wyglądają jak siostry

Córka czy siostra? Często widząc mamy, które w towarzystwie swoich dorosłych córek wyglądają jak ich siostry zastanawiamy się, jak to w ogóle możliwe? Zdjęcie brytyjskich instagramerek - mamy z córką może zaskakiwać.

Coraz częściej w dzisiejszych czasach mówi się o tym, że wiek, to tylko cyfra. Można wyglądać i czuć się świetnie niezależnie od wieku. Tak samo jest z wyglądem. Mit dotyczący tego, że matki dorosłych córek spędzają czas oczekując na wnuki, a ich głowa pokryta jest siwizną zupełnie nie ma przełożenia na rzeczywistość.

Dowodem na to, że mając dorosłe dzieci, można wyglądać jak ich rodzeństwo, jest zdjęcie opublikowane przez brytyjską instagramerkę, 20-letnią Lauren Mardsenn.

Ciężko uwierzyć, że nie są rodzeństwem

Lauren Mardsenn to 20-letnia modelka i mieszkanka Yorkshire. Kiedy jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z podobną do siebie kobietą wyglądającą na jej równolatkę, obserwatorzy aż oniemieli ze zdumienia nie mogąc uwierzyć, że tą kobietą jest jej matka.

Reklama

Mama Cheryl Jarvis to 41-letnia trenerka fitness, Cheryl Jarviss. Przyznaje, że odkąd jej córka skończyła 18 lat, wielu ludzi myśli, że kobiety są siostrami.

- powiedziała w jednym z wywiadów Cheryl Jarviss. 

Przyznaje, że młody wygląd zawdzięcza regularnym ćwiczeniom, poradom modowym i kosmetycznym córki, a także nie ukrywa, że stosuje botoks.

Patrząc na te zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że kobieta jest mamą dwudziestolatki!

Przeczytaj również:

Bób: białko niemal idealne!

Ryga - Perła Bałtyku i miasto tysiąca twarzy

Poważna awaria atomowego okrętu. Rosjanie odmówili pomocy

Aleksandra Domańska jest w ciąży! Aktorka rozwiała wątpliwości

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje