Reklama

Reklama

Miłość i związki według Kabbalah

Opisane w "Miłości i związkach według Kabbalah" zasady opierają się na odwiecznej mądrości Kabbalah i naturze całego Wszechświata.

Yehuda Berg wyjaśnia jak Kabbalah postrzega związki oraz co sprawia, że są udane, a co nie. I ujawnia, że to kobieta ma moc wpływania na ich przebieg i finał. Yehuda Berg tłumaczy duchowe powody różnic pomiędzy kobietami a mężczyznami, które przejawiają się i w sposobie myślenia, i w zachowaniu w związkach. A kto mógłby lepiej wyjawić kobietom sekrety mężczyzn i małżeństwa niż mężczyzna?

Autor książki jest on nauczycielem Kabbalah, który regularnie służy radą setkom osób, w tym parom, a jego własne małżeństwo jest bardzo udane. Jego książka "Miłość i związki według Kabbalah" oparta jest na starożytnych zasadach, ale przedstawione w niej koncepcje i metody sprawdzają się nadal w stosunku do wszystkich.

Reklama

W tej książce nie znajdziesz wskazówek, jak randkować, chociaż opisane w niej zasady działają i w tym zakresie - muszą działać, bo przecież chodzi o Uniwersalne Prawa Wszechświata. Dzięki książce "Miłość i związki według Kabbalah" odkryjesz Prawo Przyciągania (podobieństwa się przyciągają) i poznasz też prawdziwe znaczenie terminu "bratnia dusza" oraz dowiesz się, dlaczego jest tak, że to twoja bratnia dusza musi znaleźć ciebie, a nie na odwrót (co, nawiasem mówiąc, nie znaczy, że masz bezczynnie siedzieć i czekać, aż to się stanie). Zrozumiesz, że to wrodzona siła kobiety wprawia w ruch cały mechanizm.

Yehuda Berg w osobisty i bardzo wciągający sposób wyjaśnia, że przyciągnięcie partnera okaże się naprawdę proste, jeśli tylko zrozumiesz podstawy i zechcesz podjąć duchowy wysiłek.

Wskazówki zawarte w tej książce dotyczą nie tylko zasad tworzenia związków, ale i sposobów na prowadzenie szczęśliwszego i przynoszącego więcej spełnienia życia, w którym najwspanialsze jest osiągnięcie prawdziwego błogosławieństwa dzięki małżeństwu.

Yehuda Berg mieszka w Los Angeles, w Californii, z żoną i pięciorgiem dzieci. Jest wybitnym nauczycielem Kabbalah wykładającym na całym świecie i jednym z szefów Kabbalah Centre International. Jest też autorem wielu książek, w tym bestsellerów: "Moc Kabbalah", "72 Imiona Boga", "Kabbalah o miłości" i "Czerwona nitka".
Yehuda Berg
Miłość i związki według Kabbalah

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje