Reklama

Młody milioner szuka dziewczyny przez Internet

Profil Emmanuela Fredenricha na Instagramie obserwuje w tym momencie ponad 191 tys. użytkowników. Młody mężczyzna twierdzi, że jest milionerem i chwali się luksusowym życiem.

20-latek jest Szwajcarem i podaje się za przedsiębiorcę, choć nie wiadomo, czym dokładnie się zajmuje. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia, na których pozuje przy drogich samochodach, chwali się kosztownym zegarkiem czy eksponuje umięśnioną klatkę piersiową.

Okazuje się jednak, że młodość i pieniądze to nie wszystko. Emmanuel bardzo cierpiał z powodu samotności i zdecydował się na radykalny krok. Zamieścił w sieci płatny anons, za pośrednictwem którego szuka dziewczyny.

Fredenrich zapewnia w nim, że jest lepszy od innych mężczyzn pod każdym względem. Lubi robić szalone rzeczy, uwielbia się śmiać i... jest dobrze wyposażony. Reklama przyniosła zamierzony skutek - coraz więcej pięknych kobiet zaczepia milionera na Instagramie.

Reklama

Wśród dziewczyn komentujących jego zdjęcia znalazły się też Polki. Myślicie, że któraś z nich zostanie dziewczyną Emmanuela?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy