Reklama

Reklama

Monica Huldt i jej kontrowersyjny sposób na ratowanie małżeństwa

37-letnia Szwedka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych podzieliła się swoim kontrowersyjnym sposobem na ratowanie małżeństwa. Kobieta miała obniżone libido, co negatywnie wpływało na jej małżeństwo. Sposób na ratowanie związku okazał się dość zaskakujący.

37-letnia Monica Huldt oraz jej 40-letni mąż, John Huldt opowiedzieli na łamach "Jam Press" o swoim nietypowym sposobie na ratowanie małżeństwa.

Kryzys w ich związku pojawił się w momencie, gdy kobieta zaczęła pracować w nocnym klubie jako striptizerka. Każdego dnia musiała mierzyć się z pożądliwym wzrokiem klientów oraz ich niemoralnymi propozycjami. Musiała reagować uprzejmie na tego typu zaczepki, co sprawiło, że zaczęła być przygnębiona i nie miała ochoty nawet myśleć o życiu intymnym. Nie chciała, by mąż ją dotykał, a współżycie z nim ograniczyła do jednego razu w miesiącu. Jej popęd seksualny był w tamtym czasie na tyle niski, że związek musiał zmierzyć się z kryzysem.

Reklama

Początkowo para postanowiła urozmaicić swoje życie seksualne. Małżeństwo zdecydowało się na trójkąt, a kobiecie takie rozwiązanie przypadło do gustu, choć - jak przyznała "Jam Press" - początkowo obawiała się tego kroku.

Monica założyła w tamtym czasie również konto na OnlyFans, na którym dzieliła się swoimi przygodami łóżkowymi z obserwującymi ich fanami. Po jakimś czasie do założenia podobnego konta namówiła również swojego męża, Johna, który wstawiał nieco inny kontent.

Kobieta zgodziła się, by jej mąż sypiał z innymi kobietami

John za zgodą żony na swoim koncie udostępniał filmiki ze swoich igraszek łóżkowych z innymi kobietami bez jej udziału. Kobieta przyznaje, że otwarty związek bardzo im służy.

- przyznała kobieta na łamach "Jam Press".

Co sądzicie o tak intymnym wyznaniu na łamach prasy? Uważacie taki sposób ratowania związku za kontrowersyjny?


Zobacz także:

Oto najwyższa kobieta na świecie. Rumeysa Gelgi ma 215,16 centymetrów i pobiła rekord Guinnessa!

Ćwiczy i zdrowo się odżywia. Modelka plus size nie promuje otyłości

Modelka plus size uderza w hejterów. Ma bardzo ważny przekaz!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monica Huldt | john huldt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje