Reklama

Reklama

​Nadzieje i marzenia, Magdalena Kordel

Zajrzyj do Malowniczego. Tu czas płynie wolniej, a marzenia stają się rzeczywistością. "Nadzieje i marzenia" to kolejny tom sagi z życia Malowniczego.

Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma inne kłopoty. Musi wreszcie odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: czy chce dalej być z Michałem i jak ma wyglądać ich wspólne życie. Odpowiedź nie jest taka prosta.

Sto pięćdziesiąt lat wcześniej, gdzieś w u podnóża Gór Świętokrzyskich, Sabina ryzykując życie angażuje się w spisek przeciwko zaborcom. Adam kocha ją do szaleństwa i za wszelką cenę uchronić przed niebezpieczeństwem. Przewrotny los jednak chce inaczej.

Reklama

Co łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? Czy sekret z przeszłości pomoże jej odnaleźć swoje przeznaczenie i spełnić marzenia?

- Podobnie jak moi bohaterowie, ja też mocno wierzę w to, że czasowi trzeba dać czas, by marzenia i nadzieje mogły się ziścić - mówi Magdalena Kordel.

"Po raz pierwszy bohaterowie tak wymknęli mi się spod kontroli, że skończyło się to usunięciem części tekstu i stworzeniem całkiem nowego wątku. Teraz, gdy książka trafia do Was, gdy za moment ją otworzycie i przeczytacie pierwsze zdania, mam nadzieję, że bohaterowie Was zaskoczą, a pozornie tylko niezwiązane ze sobą teraźniejszość i przeszłość porwą Was i pochłoną" - pisze autorka do swoich czytelników.  

O autorce

Magdalena Kordel jest autorką bestsellerowych powieści. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością. Szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Uwielbia podróżować, czytać i gotować.

Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. Kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym.

Nadzieje i marzenia, Magdalena Kordel. Premiera: 1 czerwca 2016. Wydawnictwo Znak.


INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje