Reklama

Reklama

​Najbardziej wytatuowana uczestniczka na torze "Ninja Warrior Polska"

Jej wizytówką są liczne tatuaże zdobiące całe ciało. O sobie samej mówi "wiecznie młoda" - a ma 52 lata na karku. Celebrytka Adrianna Eisenbach zmierzy się z torem "Ninja Warrior Polska", aby udowodnić, że móc znaczy chcieć! Jak poradzi sobie z przeszkodami na ekstremalnie trudnym torze, dowiemy się 5 października (wtorek) o godz. 20:05 w Polsacie.

Bezkompromisowa królowa skandalu, znana z show telewizyjnego "Królowe życia", Adrianna Eisenbach postanowiła udowodnić sobie i innym, że nie boi się wyzwań. Bez ani jednego dnia spędzonego na siłowni, bez ćwiczeń w zaciszu domowym. 

- Tylko ja i moje tatuaże - zapowiada swój występ celebrytka - Bardziej stresuje mnie patrzenie na emocje, które towarzyszą innym uczestniczkom. Dziewczyny trenują całe życie, a ja wcale. Mają wiele do stracenia, a dla mnie już samo bycie tutaj to zwycięstwo - dodaje z uśmiechem. 

Trochę czasu zajęło, zanim Adrianna zdecydowała się pojawić się w show. 

Reklama

- Ale pomyślałam sobie, że kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. A co postanowię, to robię to. Podobnie było u mnie z tatuażami. Gdy postanowiłam, że wytatuuję swoje ciało w 2 lata, to nie było zmiłuj. Czy boli czy nie boli, jak się potknę, to wstaję i idę dalej. Moja mocna strona w kontekście toru "Ninja Warrior Polska" to motywacja - mówi Adrianna.

"Ninja Warrior Polska" w Telewizji Polsat w każdy wtorek o godz. 20:05!

                                                                                                                                 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje