Najnowszy sezon "Sanatorium miłości". Cena noclegu zwala z nóg

Pierwszy odcinek szóstego sezonu “Sanatorium miłości” zostanie wyemitowany na antenie TVP już 10 marca. Tym razem uczestnicy zamieszkają w luksusowym uzdrowisku, gdzie ceny za nocleg znacznie przewyższają możliwości portfela przeciętnego seniora.

Szósta edycja "Sanatorium miłości" już 10 marca
Szósta edycja "Sanatorium miłości" już 10 marca Artur ZawadzkiEast News

Nowy sezon “Sanatorium miłości"

Już po raz szósty “Sanatorium miłości" zagości na ekranach widzów Programu Pierwszego Telewizji Polskiej. Emitowany od 2019 roku reality show okazał się hitem, a miliony widzów z ciekawością śledzą miłosne perypetie dwunastki uczestników po 60 roku życia: sześciu kobiet i sześciu mężczyzn. Od 2019 roku niezmiennie gospodynią programu jest Marta Manowska. Pierwszy odcinek kolejnego sezonu “Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany w niedzielę 10 marca 2024 roku o 22:20.

Poprzednie sanatoria

Jak wskazuje nazwa programu, uczestnicy “Sanatorium miłości" zostają zakwaterowani w domach zdrojowych w popularnych polskich uzdrowiskach. Do tej pory pierwszy i drugi sezon były realizowane w sanatorium Równica w Ustroniu. Trzeci i czwarty miały miejsce w Uzdrowiskach Kłodzkich w Polanicy-Zdroju, a w piątym sezonie uczestnicy zamieszkali w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Najnowsza część “Sanatorium miłości" odbędzie się natomiast w Nowych Łazienkach Mineralnych w Krynicy-Zdroju.

Nowe Łazienki Mineralne
Nowe Łazienki MineralneMarek BazakEast News

Luksusowe sanatorium

Nowe Łazienki Mineralne zbudowano w 1926 roku, kompleks uzdrowiskowy swoją architekturą przypomina prawdziwy pałac. Goście mogą skorzystać tam z bogatej oferty rehabilitacyjnej, kąpieli borowinowych, inhalacji solankowych i mineralnych, a także krioterapii, masaży czy kinezyterapii. Uzdrowisko oferuje gościom pobyt w turnusach 7, 10, 14 i 21-dniowych.

Za tygodniowy pobyt w apartamencie dwuosobowym trzeba zapłacić 3566 złotych, zaś najdłuższy, bo trwający aż 21 dni turnus w apartamencie to kwota 11022 złote. Dostępne są także tańsze opcje: jednoosobowy pokój standard na siedem dni kosztuje 1816 zł, a na 21 dni -  5603 złote. Nowe Łazienki Mineralne udostępniają także pokoje typu studio, które przewidziano dla czterech osób, w tym przypadku siedmiodniowy pobyt to koszt 1388 złotych, a za 21-dniowy turnus trzeba zapłacić 4415 złotych.

Jeden nocleg ze śniadaniem wliczonym w cenę to koszt rzędu 420 złotych w przypadku apartamentu, 215 złotych w pokoju jednoosobowym, a w pokoju dwuosobowym -  160 złotych. Noc w pokoju czteroosobowym kosztuje 150 złotych.

***

Jak powinna być dieta dla seniora?Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas