Reklama

"Najsmutniejsza na świecie kanapka z bekonem" na pokładzie samolotu Ryanair

Liz Nugent postanowiła podzielić się ze światem zdjęciem kanapki, która została kupiona na pokładzie samolotu linii Ryanair. Pozostawia ona wiele do życzenia, a internauci od razu okrzyknęli ją "najsmutniejszą na świecie kanapką z bekonem".

Pisarka Liz Nugent za pośrednictwem Twittera postanowiła pokazać, jaką kanapkę zakupiła jej koleżanka na pokładzie samolotu linii lotniczych Ryanair. 

Jak się okazało, kosztująca prawie 25 zł kanapka, miała składać się jedynie z białej bułki i dwóch małych kawałków wędliny. 

Pisarka w komentarzu pod postem żartobliwie stwierdziła, że dla jej koleżanki było to "wyjątkowe doświadczenie kulinarne".

Opublikowane przez pisarkę zdjęcie wywołało poruszenie. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryli oburzeni zaistniałą sytuacją. Niektórzy twierdzili, że kanapkę należało oddać i żądać zwrotu pieniędzy lub złożyć zażalenie. 

W dyskusji pojawiły się głosy, że obsługa Ryanair nie robi kanapek, ale płaci za to firmom cateringowym. Jedna z internautek stwierdziła, że warto sprawdzić, kto się tym zajmuje. Oprócz tego podkreśliła, że kanapka jest obrzydliwa i poniżej standardów.

Reklama

***

Czytaj więcej:

Bill Clinton jest ciężko chory?

Mąż Małgorzaty Opczowskiej przejął jej nazwisko

Blanka Lipińska na wakacjach w Monako

Karolina Pisarek wypoczywa na Malediwach

Leigh-Anne Pinnock urodziła!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy