Reklama

Nareszcie w Polsce!

Kulinarny bestseller, który w Wielkiej Brytanii wyprzedził 50 twarzy Greya. Kudłaci Kucharze na diecie. Już od 19 marca w księgarniach!

Kudłaci Kucharze - Si King i Dave Myers - są WIELKIMI miłośnikami jedzenia. Niestety, podobnie jak wielu z nas, przez lata zgromadzili sporo dodatkowych kilogramów. Dlatego podjęli decyzję: zacznijmy działać i schudnijmy, nim będzie za późno!

W swojej rewolucyjnej książce kucharskiej Si i Dave podają przepisy na pyszne dania, w których jest mało kalorii, za to mnóstwo smaku.

Znajdziecie tu pomysły na posiłki dla całej rodziny, solidne lunche, obiady i kolacje, a nawet kilka świetnych deserów i przekąsek.

Historie tych, którzy korzystali z przepisów z książki Kudłatych Kucharzy:

Reklama

"Ta książką jest niesamowita. Gotuję z nią prawie codziennie. Co za zmiana! Największym sukcesem jest to, że mój mąż zrzucił 22 kg. Jestem z niego niesamowicie dumna!" - Nichola Beard

"Jestem lżejszy o 32 kg - to naprawdę dużo... Dziękuję Kudłatym Kucharzom za tę książkę! Pozwala mi przyrządzać pyszne posiłki, dzięki którym w ogóle nie czuję, że jestem na diecie!" - Chris Rolph


materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy