Reklama

Reklama

Natalia Brzozowska będzie reprezentować Polskę w konkursie World Miss University 2022

Wicemiss Polski 2021 - Natalia Brzozowska będzie reprezentować Polskę w konkursie World Miss University 2022, który organizowany jest w Korei Południowej! Wielki finał odbędzie się 21 grudnia w Seulu, poprzedzi go zgrupowanie finalistek, w którym weźmie udział Natalia.

Konkurs World Miss University ma wieloletnią tradycję. Jest organizowany od 1986 r. z przerwą w latach 2019 - 2021, spowodowaną pandemią. W 1993 r. główny tytuł zdobyła Ewa Wachowicz, natomiast kilka reprezentantek Polski w poprzednich latach, plasowało się w gronie TOP 5.

Czytaj także: Sylwetka Kim Kardashian ma gorszy wpływ na samoocenę kobiet niż figura Kate Moss                

Przygotowania do konkursu to ogromne wyzwanie dla każdej finalistki. Natalia nawiązała współpracę z kilkoma markami z Podlasia, które pomogły jej skompletować potrzebną garderobę. Jej dwie najważniejsze kreacje wieczorowe przygotowała: Barbara Piekut - Moya fashion i Alicja Czarniecka. Pracowała też nad formą, dbała o cerę i włosy. Poza tym brała udział w sesjach zdjęciowych i nagrywała materiały video, potrzebne do prezentacji podczas konkursu.

Reklama

Natalia wykorzystała czas przygotowań na szlifowanie języka angielskiego i naukę języka koreańskiego i poznania kultury tego kraju. Przed wylotem chciałaby wiedzieć jak najwięcej na temat kraju, w którym organizowany jest konkurs. Konsultowała też swój udział w konkursie z Andre Sleigh - ekspertem w dziedzinie międzynarodowych konkursów piękności, który współpracuje z biurem Miss Polski.

Kim jest Natalia Brzozowska?

Natalia Brzozowska ma 23 lata. Pochodzi z Augustowa. Studiuje Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie w Białymstoku. Obecnie pisze pracę magisterską i angażuje się w pracę komisji stypendialnej. Jej pasją, a zarazem pracą jest jazda konna. Czynnie startowała w zawodach w skokach przez przeszkody, a obecnie zdobytą wiedzę przekazuje swoim podopiecznym. Od dwóch lat Natalia pasjonuje się również flyboardem. Prowadzi własną firmę, w której każdy może spróbować swoich sił latając nad wodą.

Natalia wylatuje na konkurs już jutro, 10 grudnia. Trzymamy za nią mocno kciuki! Kto wie, być może powtórzy sukces Ewy Wachowicz?

Zobacz również: Heidi Klum pozuje bez bielizny w żółtej kreacji. Ale sylwetka!                

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Brzozowska | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy