Reklama

Reklama

Niebo istnieje... naprawdę!

Kiedy Colton Burpo cudem ocalał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu,

wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami.

Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Reklama

Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta, opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna, ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów".

Niebo istnieje... Naprawdę! na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

Książka Niebo istnieje... Naprawdę! odniosła ogromy sukces w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Do tej pory wydrukowano ponad 4 milione egzemplarzy, a wydawca zapowiada, że do końca roku planuje sprzedać 10 milionów!

• Niebo... przez 32 tygodnie było numerem jeden na liście bestsellerów "New York Times" w kategorii: książka nonfiction i została obwołana wydawniczym fenomenem.

• Na dzień dzisiejszy lista krajów, w których się ukazała, bądź ukaże się książka to trzydzieści państw, w tym już została wydana w: Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Białorusi, Korei i Portugalii.

• Historia Coltona doczeka się też hollywoodzkiej wersji. Podjęto już decyzję o sfilmowaniu książki.

Prawa do realizacji nabyła firma SONY PICTURES.
Niebo istnieje... naprawdę!
Todd Burpo i Lynn Vincent
Wydawnictwo Rafael

Dom Wydawniczy Rafael

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje