Reklama

Reklama

Niefortunny finał weselnej zabawy. Chciała złapać bukiet, staranowała dziecko

Rzucanie welonem, bukietem kwiatów lub podwiązką to zdecydowanie najpopularniejsza weselna zabawa. Zgodnie z tradycją panna, której uda się złapać atrybut pani młodej wyjdzie za mąż jako następna. Niedawno viralem stało się nagranie z wesela, na którym widać, jak podczas zabawy oczepinowej dochodzi do nieprzyjemnego wypadku. Jedna z biorących udział w konkursie panien, chcąc złapać bukiet, taranuje kilkulatkę.

Goście weselni dzielą się na dwie grupy. Do pierwszej z nich należą ci, którzy przepadają za zabawami weselnymi i gdy tylko wybija północ, pojawiają się na parkiecie. Druga grupa zdecydowanie mniej entuzjastycznie podchodzi do oczepinowych konkursów i za wszelką cenę stara się ich uniknąć.

Ze względu na to, że osób, które nie wykazują chęci udziału w weselnych zabawach jest coraz więcej, konkursy te stają się rzadsze. Państwo młodzi, nie chcąc zawstydzać swoich gości często rezygnują z większości zabaw. Mimo że weselne karaoke czy taniec z balonem powoli odchodzą w zapomnienie, rzucanie welonem o północy nadal wydaje się obowiązkowym punktem imprezy.

Reklama

Zgodnie z tradycją panna, której uda się złapać welon, bukiet czy też podwiązkę już niedługo zatańczy na własnym weselu. Kobiety biorące udział w konkursie bywają naprawdę zdeterminowane. Niedawno do sieci trafiło nagranie wesela, na którym podczas zabawy w łapanie bukietu wydarzył się przykry wypadek. Film opublikowała na TikToku Caroline Souther.

Chciała złapać bukiet. Staranowała dziecko

Filmik udostępniony przez użytkowniczkę TikToka Caroline Souther przedstawia weselną zabawę w łapanie bukietu. Na  początku wszystko przebiega zgodnie z planem i tradycją. Panny posłusznie stoją za panią młodą i czekają aż ta da znak do startu. Zabawie przygląda się kilkuletnie dziewczynka.  Stoi niedaleko kobiet , które biorą udział w weselnej grze.

Następnie panna młoda wyrzuca bukiet - ten wędruje nad głowy kobiet. Panny starają się złapać kwiaty, jednak podczas próby dosięgnięcia ich jedna traci równowagę i upad na ziemię - wprost na kilkulatkę, która przyglądała  się zmaganiom. 

Wypadek wygląda poważnie. Kobieta jest bowiem dużo większa od małej dziewczynki. Dosłownie taranuje kilkulatkę,  która upada bezwładnie. Goście weselni natychmiast  reagują - wybiegają na parkiet i wyciągają dziecko spod kobiety.

Oczywiście kobieta biorąca udział w zabawie nie chciała skrzywdzić dziecka - niefortunny finał weselnej zabawy to przypadek. Film wzbudził wiele emocji wśród internautów, zdobył dotąd ponad 3,5 miliona wyświetleń. Liczba ta stale rośnie.

***
Zobacz również:

Hity z apteki do 20 złotych! Niektóre działają lepiej niż drogeryjne kosmetyki  

Tak wygonisz muchy z domu. Będą uciekać w popłochu

Posyp nią bukszpan. W ten sposób zapomnisz o ćmie  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: panna młoda | wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy