Reklama

Reklama

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Mówi o drugim etapie wojny w Ukrainie

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Tym razem skupił się na wojnie w Ukrainie i kolejnym etapie konfliktu. Jego słowa nie napawają optymizmem, zwłaszcza że wspomniał o wymknięciu się spod kontroli działań zbrojnych. Co jeszcze powiedział jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski o wojnie w Ukrainie

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie chętnie porusza tematy polityczne oraz gospodarcze i przy okazji skupia się na sytuacji panującej na całym świecie. Często odnosi się do rosyjskiej inwazji na Ukrainę, a w najnowszym nagraniu podzielił się wizją dotyczącą drugiego etapu. 

Jasnowidz swoją wypowiedź zaczął od komitywy Władimira Putina z wysoko postawionymi osobami w Katarze. Dodał, że prezydent Federacji Rosyjskiej mógł zostać poproszony, by wojna w Ukrainie nie była numerem jeden w przekazach medialnych podczas mundialu, dlatego też działania u naszych wschodnich sąsiadów nieco ucichły. Dodał, że ma obawy, że po finałowym meczu mistrzostw świata wrócimy do "nieciekawej rzeczywistości".

Zobacz także: Przewidział pandemię, wyniki mundialu i śmierć Elżbiety II. Teraz mówi o kolejnej wojnie światowej!

Reklama

Wizja jasnowidza o rozszerzeniu konfliktu

Jasnowidz poruszył również temat możliwości rozpoczęcia konfliktu między Rosją a NATO, co mogłoby doprowadzić do trzeciej wojny światowej. Podzielił się swoim wrażeniem i dodał, że nie wszystkie państwa byłyby w to zamieszane. Wspomniał tylko dwóch bądź trzech krajach. "Mam wrażenie, że nasz region się do tego przygotowuje, do takiej alternatywy" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski zapowiedział „rok konfrontacji”. To ma się wydarzyć

Jasnowidz stwierdził, że jeśli Turcja to zrobi, to tylko po to, by stworzyć drugi front i osłabić rosyjskie siły. Dodał, że dotknie to Rosję, ale nie będzie pośrednio w nią skierowane. "Mam wrażenie, że spotęgowanie wojny może stać się w pewnym sensie przez Białoruś, ponieważ Białoruś może z Rosją zacząć wykonywać jakieś ruchy militarne" - powiedział jasnowidz. Krzysztof Jackowski podkreślił, że to trzy pierwsze miesiące 2023 roku będą decydowały o rozszerzeniu się wojny. 

Poza tym z ust Krzysztofa Jackowskiego padła konkretna data. Według jego wizji coś ważnego wydarzy się 18 dnia miesiąca. Jasnowidz dodał, że może chodzić o dzień, w którym zostanie rozegrany ostatni mecz na mundialu w Katarze, czyli 18 grudnia. "Mam wrażenie, że szykuje się kolejny atak na Ukrainę" - podkreślił.  

***INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy