Reklama

Reklama

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Spełni się wkrótce?

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy polski jasnowidz podzielił się szczegółami swojej kolejnej wizji. Tym razem zdradził, jakiej pogody spodziewać się możemy w najbliższych tygodniach. Czy czeka na upalne, słoneczne lato?

Krzysztof Jackowski nie ustaje w wysiłkach i co kilka dni dzieli się z wielbicielami szczegółami swoich kolejnych wizji. Kilka dni temu wypowiadał się na temat przyszłości naszego kraju i odnosił do wojny w Ukrainie, a teraz wziął na tapetę lżejszy, choć ważny dla Polaków temat - przepowiedział pogodę na rozkręcające się właśnie lato. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co czeka nas w najbliższych tygodniach?

Choć na prawdziwą wiosnę musieliśmy w tym roku poczekać trochę dłużej, to ostatnie dni wynagrodziły nam ten czas. Majówka była jeszcze stosunkowo chłodna, ale zaraz po niej temperatura znacznie podskoczyła i wiosna rozkręciła się już na dobre. Czy tak już zostanie, a lato pozytywnie nas zaskoczy? Najpopularniejszy polski jasnowidz przekonuje, że wie, czego możemy się spodziewać z najbliższych tygodniach!  

Reklama

Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu Super Expressowi i podzielił się szczegółami swojej wizji, dotyczącej pogody na najbliższy czas. 

 - zdradził. 

Wizje Krzysztofa Jackowskiego dość mocno pokrywają się z prognozami pogody. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach faktycznie zobaczymy prawdziwe lato, a temperatura sięgnie nawet 30 stopni Celsjusza. Cieszycie się?

***

Zobacz również:

To wydarzy się między 2022 a 2026 rokiem. Naukowcy ostrzegają! 

Co zamiast Chorwacji? Trzy alternatywne kierunki na wakacje! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | polski jasnowidz | wizjonerzy | jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy