Nowe wyzwanie: Zasłoń się jednym palcem!

Po oblewaniu się lodowatą wodą z lodem i zastyganiu w dziwnych pozach przyszła pora na naprawdę trudne i odważne wyzwanie – One Finger Selfie Challenge. Odważysz się?

One Finger Selfie Challenge
One Finger Selfie ChallengeInstagram

Od miesięcy w mediach społecznościowych pojawiają się wyzwania, które podejmują miliony użytkowników. Część z nich ma na celu uzbieranie pieniędzy na szlachetny cel, większość to po prostu dobra zabawa. Najnowsze wyzwanie zdecydowanie należy do tej drugiej grupy.

The One Finger Selfie Challenge (“Wyzwanie selfie z jednym palcem") polega na zrobieniu sobie selfie w lustrze, zasłaniając wszystkie newralgiczne miejsca tylko jednym palcem. Palec musi być tak ustawiony, że jednocześnie zasłania sutki i genitalia. Minimalne odchylenie w złą stronę powoduje, że biorący udział w wyzwaniu pokazuje więcej niż by chciał.

Youtuberka Aimee Davinson wrzuciła do sieci filmik, w którym pokazuje swoje próby zrobienia One Finger Selfie. Aimee tłumaczy, że ten trend został zapoczątkowany przez komiks autorstwa japońskiej artystyki anime Sky-freeedom. Na obrazku główna postać komiksu robi sobie właśnie zdjęcie w lustrze, zasłaniając się jednym palcem. Jest to możliwe, ponieważ palec na zdjęciu zasłania jej genitalia, a jego odbicie jest na wysokości piersi.

1 Finger Selfie Challenge From Sky-freedom Anime Manga

Youtuberka miała wątpliwości, czy to się może w ogóle udać w rzeczywistości, więc postanowiła spróbować (najpierw nie rozbierając się do naga). Po paru próbach, udało się jej osiągnąć oczekiwany efekt i była tym bardzo podekscytowana.

Teraz szał na robienie One Finger Selfie powoli ogarnia Twittera, Instagram i Facebooka. Odważnych jak widać nie brakuje...

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas