Reklama

Reklama

Oczyszczanie świadomości

Czujesz, że świat przytłacza cię kolejnymi wyzwaniami? Nie jesteś w stanie pozbyć się zgubnych przekonań zakorzenionych w twojej świadomości? A może po prostu myślisz, że nie zasługujesz na prawdziwe szczęście?

Nie musisz udawać się do sanatorium, psychoanalityka, psychologa czy też specjalisty od oczyszczania karmy. Wystarczy, że we własnym mieszkaniu skorzystasz z przełomowego dla twojego dalszego życia programu oczyszczania świadomości. Już trzy tygodnie wystarczą, by odbudować intymny związek ze swoją duszą i zacząć w pełni doceniać dar życia. Umożliwi ci to hit bestsellerowej autorki New York Timesa, uznawana za jednego z najwybitniejszych psychologów i znakomitą specjalistkę od ludzkiej duszy.

Znajdziesz w nim szczegółowy opis procesu, który uwolni cię od cierpień i urazów, dotychczas wpływających na twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili będziesz w stanie obiektywnie ocenić swoją przeszłość, z dystansem spojrzeć na teraźniejszość oraz zaplanować lepszą przyszłość.

Reklama

Program oczyszczania świadomości opisany w tej publikacji pozwoli ci także skoncentrować się na swoim wnętrzu i oderwać myśli od tego, co cię otacza i może rozpraszać. Wprowadzenie porad w życie ułatwią praktyczne rytuały kończące każdy rozdział. Wystarczy 30 minut dziennie, aby w ciągu najbliższych 21 dni w pełni zregenerować swoje wnętrze.

Można powiedzieć, że dokonasz swoistego detoksu duszy. Każdemu z nas od czasu do czasu przyda się przecież oczyszczenie - także duchowe.
Oczyszczanie świadomości. Jak żyć w zgodzie z samym sobą
Debbie Ford

Studio Astropsychologii

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szczęście | terapia | oczyszczanie | świadomość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje