Reklama

Reklama

Okrzyknięto ją "najgorętszą kasjerką". Przyciąga do sklepu nowych klientów

Pochodząca z Niemiec Elaine Victoria zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Kobieta pracuje w jednym z niemieckich supermarketów i przez internautów została okrzyknięta "najgorętszą kasjerką". Klienci przychodzą do sklepu specjalnie dla niej.

Elaine Victoria zachwyciła użytkowników mediów społecznościowych. Jej filmy na TikToku stają się popularne w mgnieniu oka. Nagranie z pracy, na którym tańczy, oczekując na klientów zostało odtworzone ponad jedenaście milionów razy.

Na TikToku kobiety nie brakuje także innych filmów, które nagrała w godzinach pracy. Po tym, jak pokazała swoje umiejętności taneczne, fani nie kryli zachwytu. Od razu zaczęto nazywać ją "najgorętszą kasjerką".

Uroda TikTokerki sprawiła, że zyskała ona rzeszę fanów. Internauci zaczęli nawet dopytywać, gdzie dokładnie pracuje, by zacząć robić tam zakupy. Jeden z użytkowników stwierdził, że nie będzie już chodzić do innych supermarketów.

Reklama

Elaine Victoria zyskała sympatię użytkowników mediów społecznościowych głównie za sprawą filmów ze sklepu. Kobieta nie ma problemu z nagrywaniem TikToków w pracowniczym stroju. Pod jednym z nagrań, na którym tańczy przed lustrem, w zabawny sposób zwróciła się do swojego szefa i wyznała, że nagrywa wyłącznie podczas przerwy. 

Czytaj więcej:

Stella del Carmen. Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa zachwyca urodą

Ewa Szabatin zdradza swój sposób na płaski brzuch

Mąż Toma Forda nie żyje. Richard Buckley miał 73 lata

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje