Reklama

Okrzyknięto ją najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak wygląda dziś?

Gdy miała sześć lat, media ogłosiły Anastazję Knjazewą najpiękniejszym dzieckiem świata, a twarz dziewczynki pojawiła się na wielu produktach znanych marek. Od tego czasu minęły cztery lata. Jak dziś wygląda Anastazja? Czy jej życie zmieniło się diametralnie?

Raz na jakiś czas świat reklamy lub modelingu ogłasza odkrycie kolejnego "najpiękniejszego dziecka świata". Iry Brown czy Nylah Castillo swoją karierę rozpoczęły jako zaledwie dwuletnie dzieci, dzięki staraniom swoich rodziców, którzy robili wszystko, by upodobnić swoje dzieci do lalek Barbie czy cukierkowych księżniczek.

Thylane Blondeau sławę i tytuł "najpiękniejszej dziewczynki" zyskała w wieku 10 lat, zachwycając fotografów swoją naturalną i nietuzinkową urodą. Anastazja Knjazewa, podobnie jak Thylane, skupiła na sobie zainteresowanie mediów dzięki kasztanowym długim włosom, niebieskim oczom i pięknej cerze.

Reklama

Jej kariera rozpoczęła się, gdy dziewczynka miała sześć lat, jednak do tej pory udaje jej się utrzymać w pierwszej siódemce najbardziej popularnych dziecięcych modelek.

Zaczęło się na Instagramie

Anastazja Knjazewa pochodzi z Moskwy, gdzie urodziła się w 2011 roku. Gdy miała sześć lat, jej mama postanowiła opublikować na swoim koncie w serwisie Instagram kilka zdjęć córki. Odzew był natychmiastowy - skrzynka odbiorcza szybko zaczęła się zapełniać wiadomościami od firm i marek, które chciały nawiązać współpracę reklamową.

Anastazja szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Rosji. Od czasu swojego debiutu brała udział w wielu kampaniach reklamowych, a na ulicy przechodnie proszą ją o wspólne zdjęcie lub autograf. 

Anastazja Kniazewa: jak wygląda jej życie?

Knjazewa przez cztery lata kariery stałą się marką samą w sobie, a jej zdjęcia na profilach w mediach społecznościowych przypominają te z profesjonalnych sesji zdjęciowych i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród fanów.

Rozwojem kariery młodej modelki zajmuje się jej mama, która wzięła na siebie obowiązki menadżerki Anastazji. Dziewczynka sporo podróżuje, wciąż rozwija swoją karierę w modelingu, a od niedawna jest także prezenterką w rosyjskiej stacji CTC Kids, tworzącej programy dla dzieci i młodzieży. 

Z historii znamy wiele przypadków, gdy dziecięce sławy kończyły karierę równie szybko, jak ją spektakularnie zaczynały. W przypadku Anastazji wydaje się jednak, że udało jej się ugruntować swoją pozycję w showbiznesie. 

***

Zobacz również:

Gdy miała dwa lata, porównywali ją do lalki Barbie. Jak wygląda dziś?

"Słoneczne dzieci": W dzień pełne energii, po zmroku niezdolne do życia

Jak wyglądają dzieci gwiazd? Niektóre są kopiami rodziców!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy