Reklama

Reklama

Oryginalna pamiątka? Zakochani turyści przymocowali kłódkę do skały

Zakochani często mają ochotę wyznać sobie miłość w oryginalny sposób. Grawerowane pierścionki, romantyczne kolacje czy tatuaże z inicjałami to przy obecnych standardach już przeżytki. Jedna z par turystów zdobywających szczyt w Tatrach postanowiła wyrazić swoją miłość w inny, dosyć kontrowersyjny sposób.

Znacie mosty obwieszone kłódkami z wygrawerowanymi inicjałami zakochanych? Para górskich turystów wpadła na bardziej oryginalny sposób wyrażenia swojej miłości. Dobry patent na pamiątkę z wypadu w góry a może głupota?

Kłódka w skale. Tak się da?

Górscy zakochani postanowili udowodnić swoją miłość w dosyć niekonwencjonalny sposób. Jak podaje portal tatromaniak.pl, para zakochanych na wysokości 2172 m n.p.m przytwierdziła gipsem kłódkę do skał. Znajdowały się na niej wygrawerowane inicjały "K + D" oraz data "założenia" kłódki. 

Przechodzień usunął dowód miłości

Czytelnik serwisu Tatromaniak, który zauważył ten niecodzienny dowód miłości, postanowił pozbyć się kłódki. Jak pisze:

Reklama

Zrobił dobrze?

Internauci oburzeni

Pod postem opublikowanym na Facebookowym fanpage Tatromaniaka pojawiło się wiele nieprzychylnych opinii. Internauci są oburzeni niecodziennym dowodem miłości zakochanych, który uważają za zbyteczną ingerencją w środowisko naturalne. Piszą:

Z drugiej strony zauważyli, że takie zachowanie w porównaniu do szkód środowiskowych, które czyną np. wspinacze górscy, nie jest wyjątkowo szkodliwe. Stwierdzają:

Co myślicie?

Zobacz również:

Blanka Lipińska spożywa niecałe 1000 kalorii. Dietetyczka ostrzega: "To dieta głodówkowa""

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Teściowa próbowała otruć synową podczas wesela. Mogła umrzeć 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje