Reklama

Reklama

Patodeweloperka zawitała także do Gdańska. Łóżko nad kuchnią i biurko obok zlewu

W mediach społecznościowych zrobiło się głośno z powodu kolejnej oferty mikrokawalerki. Tym razem mieszkanie znajduje się w Gdańsku i ma 10 m kw. powierzchni. W środku m.in. schody prowadzące przez kuchenny blat do łóżka na antresoli. Cena? Jedyne 1900 złotych.

Patodeweloperka w Polsce rozwija się coraz bardziej. Co jakiś czas w internecie pojawiają się głosy oburzenia z powodu kolejnych ofert wynajmu mikrokawalerek. Łóżko stworzone z regału, prysznic w kuchni, czynsz za 5 lat z góry - to tylko niektóre przykłady z ostatnich lat.

Mikrokawalerka z Gdańska

Tym razem w sieci zrobiło się głośno o ofercie z Gdańska. Mieszkanie na wynajem ma zaledwie 10 m kw. powierzchni. Właścicielka opisuje je jako "świetną, funkcjonalną kawalerkę typu studio" i życzy sobie za nie 1,4 tysiąca plus 500 złotych opłat. Wynajem możliwy jest tylko w termie 25.09.2022-25.06.2023. Prawdopodobnie w wakacje bardziej opłaca się wynajem krótkoterminowy - turystom.

Reklama

A co znajdziemy w środku tego mieszkania? 

  • schody prowadzące najpierw w stronę blatu, a następnie obok kuchennej płyty do łóżka, które znajduje się na antresoli
  • biurko znajdujące się przy blacie, tuż obok zlewu
  • malutką wnękę z fotelem, półką i wiszącą szafką
  • mini łazienkę z toaletą, prysznicem i umywalką

I to wszystko. Nie znajdziemy natomiast pralki, która dostępna jest w części wspólnej budynku - jedno pranie kosztuje 8 złotych. Autorka ogłoszenia pisze jednak, że to "alternatywa dla pokoju w mieszkaniu wieloosobowym, gdzie na kilka pokoi przypada jedna łazienka" i podkreśla świetną lokalizację mieszkania.

Kawalerka jest tak mała, że bardzo łatwo można uderzyć głową w sufit, wstając z łóżka na antresoli, czy wdepnąć w gotujący się garnek, schodząc na dół. Właścicielka posiada również inne, jak podkreśla, większe pokoje na wynajem w tym samym budynku.

***

Zobacz również:

Kuriozalna oferta najmu w Warszawie. Co jeszcze wymyślą właściciele mieszkań?

Połączenie tych produktów, to piekło dla żołądka. Wzdęcia to nie wszystko

Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: patodeweloperka | patowynajem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama