Reklama

Patotatuaże to nowy hit Instagrama!

Z każdym rokiem w Polsce i na całym świecie przybywa fanów tatuażu i nikogo nie dziwią już osoby wytatuowane dosłownie od stóp do głów. Tatuaże realistyczne, oldschoolowe, neotradycyjne czy orientalne - każdy znajdzie coś dla siebie, nie brakuje również tatuażystów wyspecjalizowanych w konkretnym stylu tatuowania. Teraz prawdziwym hitem są patotatuaże!

Patotatuaże to brzydkie, krzywe, ale przy tym często dowcipne i zabawne tatuaże, które już są hitem Instagrama! Te specyficzne wzory cieszą się popularnością głownie wśród młodych osób, a ich propagatorką jest Marta Linkiewicz, influencerka i zawodniczka Fame MMA.

Patotatuaże wykonywane są czarnym tuszem i charakteryzuje je gruba, często krzywa, nieregularna i niestaranna kreska. Z bliska wyglądają jakby właśnie wyszły spod kredki małych, zbuntowanych dzieci i właśnie z buntem kojarzą się najmocniej. Wśród wzorów patotatuaży królują te wyuzdane, pełne przekleństw i obelg - takie, które na pewno nie spodobają się rodzicom i nauczycielom. 

Podobają wam się patotatuaże? Sprawdźcie naszą galerię inspiracji, ale pamiętajcie, że taki obrazek zostanie z wami na zawsze i warto przemyśleć tę decyzję. 

Reklama

***
Zobacz również:


Feministyczne tatuaże są hitem sezonu! 

Pumpkin spice to hit jesieni. Polki pokochają tę koloryzację? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tatuaże | modne tatuaże | Marta Linkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy