Reklama

Reklama

Pracuje w zakładzie pogrzebowym i ostrzega innych. Tych ozdób choinkowych unika jak ognia

TikTokerka, która pracuje w zakładzie pogrzebowym, postanowiła podzielić się z internautami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ozdób choinkowych i wskazała te, które w jej domu się nigdy nie pojawią. Listę niebezpiecznych przedmiotów stworzyła na podstawie doświadczenia zawodowego. Oto co powiedziała.

TikTokerka radzi w kwestii ozdób choinkowych

TikTokerka, którą można znaleźć na platformie pod nazwą "love.miss.lauren", pracuje w zakładzie pogrzebowym. Regularnie dzieli się z internautami filmami dotyczącymi branży funeralnej, a także samej śmierci. Zgromadziła spore grono obserwatorów, a jej profil śledzi już 868 tys. osób. 

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia udostępniła film dotyczący ozdób choinkowych, na które ze względów bezpieczeństwa swoich dzieci nigdy się nie zdecyduje. Stworzyła listę niebezpiecznych jej zdaniem przedmiotów i podzieliła się nią z innymi rodzicami.

Reklama

Lista niebezpiecznych ozdób choinkowych

TikTokerka wskazała kilka rzeczy, których nie ma w jej domu w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wszystko przez to, że małe dzieci są ciekawe świata i nie mają problemu z braniem do buzi nawet najmniejszych rzeczy, które znajdują na swojej drodze. 

W związku z tym TikTokerka zaznaczyła, że w jej domu na pewno nie pojawią się święcące ozdoby, które działają na baterie oraz metalowe haczyki do bombek. Wytłumaczyła, że niosą za sobą ryzyko zadławienia. 

Stanowcze "nie" mówi szklanym bombkom, które szybko się tłuką, a także światełkom z odkręcanymi żarówkami oraz girlandom świątecznym. Poza tym dodała, że nie kupi żywej choinki. Wszystko przez ryzyko połknięcia igieł oraz fakt, że jest łatwopalna. 

TikTokerka, która pracuje w zakładzie pogrzebowym, w innym filmie poruszyła również kwestie bożonarodzeniowych prezentów. Ostrzegła internautów przed zabawkami, które zawierają baterie guzikowe, a także skakankami, jo-jo oraz innymi przedmiotami zawierającymi sznurki, które mogą zaplatać się wokół szyi dziecka. 

***

Zobacz także:

Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia. Czeka nas wielkie rozczarowanie?

Wieszasz na choince taką ozdobę. Sprawdź, czy wiesz co oznacza

Pachnąca, żywa choinka prosto z lasu? Samowolka może srogo kosztować

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ozdoby choinkowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy