Reklama

Reklama

Prezenter na siłowni

Jak dobrze wyglądać po 40. Krzysztofa Ibisza to poradnik dla mężczyzn, którzy chcą zachować sprawność i młody wygląd.

Znany prezenter telewizyjny wystąpił w roli przewodnika po świecie fitnessu i bodybuildingu, przedstawiając gotowy program, którego wdrożenie i przestrzeganie stanowi gwarancję uzyskania wymarzonego wyglądu i dobrego samopoczucia, niezależnie od wieku.

Książka powstała z chęci podzielenia się doświadczeniem, zdobytym przez Krzysztofa Ibisza podczas wielu godzin systematycznych treningów. Prezenter pytany o to, co skłoniło go do podjęcia pracy nad sylwetką, z rozbrajającą szczerością przyznał: lustro. Na rozpoczęcie ćwiczeń zdecydował się dopiero w wieku 40. lat, jednak okazało się, że nie stanowi to przeszkody na drodze do wymarzonej sylwetki i lepszego samopoczucia.
Cel napisania książki autor wyjaśnia następująco: Chciałem udowodnić, że po pierwsze: człowiek po czterdziestce może zacząć wyglądać lepiej niż w wieku dwudziestu lat, łącznie ze wszystkimi tego konsekwencjami zdrowotnymi i psychologicznymi. A po drugie - chciałem pokazać, jak to osiągnąć, co jeść, jak trenować, na co zwracać uwagę. W tym celu stałem się w jednej osobie królikiem doświadczalnym, dietetykiem, trenerem i - mam nadzieję - również dobrym motywatorem.

Reklama

Zaprezentowany w książce przepis na metamorfozę zastosować może każdy. Plan treningowy nie wymaga wywrócenia swojego świata do góry nogami, rezygnacji z życia zawodowego czy osobistego, nie jest także kosztowny. Wystarczy kilka godzin treningu w tygodniu, prawidłowa dieta i stosowanie się do kilku żelaznych reguł, aby w niedługim czasie zacząć dostrzegać pierwsze pozytywne efekty. Najważniejsza jednak jest motywacja, o czym Krzysztof Ibisz wie doskonale i czego jest najlepszym przykładem. Jestem człowiekiem pozytywnie myślącym i całe świadome, dorosłe życie pracuję z ludźmi i dla ludzi. Może zabrzmi to trochę patetycznie. Trudno. Ale wszystko w życiu robię z pasją i zaangażowaniem, i bardzo mi zależy, żeby ta pasja i zaangażowanie udzieliły się innym.
Jak dobrze wyglądać po 40.
Krzysztof Ibisz

Wydawnictwo G+J
Dowiedz się więcej na temat: młody wygląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje