Reklama

Primabalerina, Dorota Gąsiorowska

Każdy nowy dzień daje szansę na zmiany. Kiedy Nina stanęła przed bramą starej lwowskiej kamienicy, nie przypuszczała, że kryje się za nią tajemnica.

Historia słynnej primabaleriny prowadzi ją śladem rodzinnych sekretów, a kresowy Lwów staje się coraz bliższy sercu. Okazuje się, że Nina może tu odnaleźć klucze do własnej przeszłości. Ale przyszłość też nigdy nie jest taka, jak się spodziewamy.

Kiedy Nina przypadkowo spotkała Michaiła, oboje poczuli, że łączy ich coś szczególnego. Czy w powodzi emocji rozpozna to jedno jedyne prawdziwe uczucie? Czy zdoła zawalczyć o szczęście, które czasem bywa kruche jak porcelanowa figurka baletnicy?

O autorce

Dorota Gąsiorowska z wykształcenia jest specjalistką ds. marketingu. Przez kilka lat mieszkała w Krakowie, potem przeniosła się z rodziną do domu za miastem.

Reklama

Od zawsze pisała, ale tylko do szuflady. W końcu zdecydowała się przesłać swój debiut do wydawnictwa. Urzekła wszystkich.

"Obietnica Łucji" została tak dobrze przyjęta przez czytelniczki, że w kolejnej powieści autorka wróciła do ukochanych bohaterów, zapisując ich dalsze losy w "Marzeniu Łucji". Właśnie wydaje trzecią swoją powieść.

Primabalerina, Dorota Gąsiorowska. Wydawnictwo Znak. Premiera: 17 lutego 2016.


Wydawnictwo Znak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy