Przeboje sezonów

Książka jest zbiorem zabawnych historyjek, napisanych przez znanego satyryka, kabareciarza i publicystę. Znajdziemy w niej m.in. opowiastki o supermarketach, pedantach, mafii, o Święcie Niepodległości, czy o spaniu na golasa.

Prezentowane przez autora teksty, będą niewątpliwie atrakcyjną pozycją dla wszystkich odbiorców, także dla tych, którzy z twórczością Krzysztofa Daukszewicza stykają się po raz pierwszy i jeszcze nie mogą jej cytować na wyrywki z pamięci.

Reklama

Teksty gromadzone przez lata, niepozbawione soczystych wyrażeń i aktualnych odniesień społecznych, warte są nie tylko pogodnego, szczerego uśmiechu, ale także chwili refleksji.

"Drogi czytelniku, który książkę tę weźmiesz do ręki, przysięgam, że opowiadanka w niej zawarte mają bardzo przejrzysty klucz, one zdarzyły się naprawdę, a mnie wiodła tylko fantazja w tworzeniu początków i zakończeń. Nawet historyjka o szpaku miała miejsce w rzeczywistości, co prawda w Kanadzie, ale Kanada to również świat, w którym żyjemy. Kilka jest napisanych wprost, ale to tylko dlatego, że nie można było inaczej, za co bohaterów serdecznie przepraszam".
Krzysztof Daukszewicz (wstęp do książki)
Krzysztof Daukszewicz
Przeboje sezonów
Wydawnictwo Bellona

Dowiedz się więcej na temat: teksty | przeboje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje