Reklama

Przepowiadała losy kraju. Ma do Polaków przesłanie na wrzesień

Aida Kosjan-Przybysz po raz kolejny podzieliła się ze swoimi obserwatorami przesłaniem na swoim profilu w serwisie Instagram. Ostrzega przed działaniami, które mogą unieszczęśliwiać. Co jeszcze wróżka Aida radzi Polakom na progu jesieni?

Wróżka Aida zwraca się do Polaków

Na początku września i progu jesieni Aida Kosjan - Przybysz postanowiła przypomnieć swoim obserwatorom, że poczucie szczęścia zależy od nich samych. Wróżka Aida przestrzega też przed rozpamiętywaniem dawnych krzywd. Do swoich fanów zwróciła się słowami [pisownia oryginalna]:

“Czasami szczęście czeka na znak. Na zgodę, że jesteśmy gotowi je przyjąć. Teraźniejszość potrzebuje twojej obecności. Bo właśnie z tu i teraz ruszasz w drogę zwaną przyszłością.Do szczęścia potrzebujesz wewnętrznej przestrzeni, umysłu i duszy wolnych od żalu i rozpamiętywania ciężkich chwil. Puścić to co ciężkie, co jak kotwica trzyma statek w miejscu i nie pozwala tobie ruszyć".

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą losów świata. To nie brzmi dobrze

Wróżka Aida: “My jesteśmy nadajnikami, to my przyciągamy jak szczęście tak i nieszczęścia"

Wizjonerka Aida uprzedza też, że aby szczęście przyszło do człowieka, musi się on na nie otworzyć. Jednocześnie wizjonerka zwraca uwagę, że ludzie przyciągają zarówno szczęście, jak i nieszczęście, ale dzięki wsłuchaniu się w wewnętrzny głos, który Aida Kosjan-Przyby porównuje do światła latarni morskiej, potrafimy wybrać drogę wiodącą do szczęścia. Wróżka Aida przypomina [pisownia oryginalna]:

Zobacz również: Nieustające pasmo sukcesów. Wrzesień dla trzech znaków zodiaku będzie złotym czasem

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest gruzińską Ormianką na stałe związaną z Polską. Jej przepowiednie dotyczące przyszłości kraju przynosiły jej niebywałą popularność. Kobieta jest też kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów i felietonistką. Wróżka Aida intensywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zgromadziła 54 tysiące osób zainteresowanych jej przesłaniami. Mówi nie tylko o swoich wizjach, ale również przekazuje rady, jak troszczyć się o swój dobrostan. 

Jasnowidzka Aida swoje zdolności podobno odziedziczyła po babci. Od wieków dar ten przechodzi na najstarsze córki, w co drugim pokoleniu. Wróżka Aida często powtarza, że nie musi reklamować swoich usług, bo osoby, które jej potrzebują i tak trafią do jej drzwi. 

Zobacz również: Słowa Aidy rzucają nowe światło na przyszłość. Wróżka zaapelowała do Polek

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie Aidy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy