Reklama

Reklama

Przepowiednia Aidy na koniec czerwca 2022. „Najlepszy czas, by to zrobić”

Aida podzieliła się kolejnym ważnym przesłaniem. Tym razem jasnowidzka zaczyna tajemniczo: „Pamięć jest sejfem Twoich doświadczeń i przeżyć”. Ormiańska wizjonerka koncentruje się na emocjach i przyznaje, że koniec czerwca „stawia nas na progu dużych zmian”. O jakie zmiany chodzi?

Aida Kosojan-Przybysz to urodzona w Gruzji Ormianka, która mieszka w Polsce. Jasnowidzka chętnie dzieli się z internautami swoimi wizjami czy refleksjami na pewne tematy. Aida zasłynęła z trafnych przepowiedni dotyczących kolejnych lat. Ważnym tematem są dla niej również kwestie dotyczące rozwoju duchowego.

Zobacz również: Wzmacnia antykleszczową barierę. Posadź koniecznie na balkonie

Aida dzieli się ważnym przesłaniem

Tym razem Aida skupiła się na emocjach. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis, w którym apeluje o to, by zostawić za sobą przeszłość i ruszyć w przeszłość. Sporo uwagi poświęca emocjom.

Reklama

- Pamięć jest sejfem Twoich doświadczeń i przeżyć. Część z nich jest odziedziczona po przodkach.  W swoim sercu gromadzimy własne i cudze emocje. Czy są przeżycia, które chcesz wyrzucić ze swojej pamięci? Jeżeli tak, to jesteś w najlepszym czasie, żeby to zrobić - apeluje Aida.

Dlaczego właśnie teraz? Jasnowidzka wyjaśnia:

- Koniec czerwca stawia nas na progu dużych zmian, a lipiec jest najlepszym czasem na zamykanie za sobą drzwi, odpuszczenie i oczyszczenie.  Spróbuj postawić krok do przodu, napełnić siebie spokojem i zaufaniem, żeby wyjść ze strefy niepewności. Idź z nadzieją i nie oglądaj się za siebie - radzi Aida. 

Zobacz również: Hebrajskie imiona w Polsce. Poznaj znaczenie najpopularniejszych

Internauci: "Słowa z mocą"

Internauci podziękowali Aidzie za kolejne cenne przesłanie. Pod wpisem jasnowidzki pojawiły się m.in. takie komentarze:

"Każde słowa Aidy są niezwykle prawdziwie i koja nasze serca. Na każdy jej live czekam z niecierpliwością. Tym bardziej już nie mogę się doczekać kiedy włączę Potęgę obfitości", "Słowa z mocą", "Czekałam dzisiaj na te słowa. Dziękuję" - pisali internauci.

Jedna z osób stwierdziła natomiast: "Piękne słowa. Uwielbiam Panią. Tylko jak to wszystko zrobić o czym Pani pisze". 

***

Zobacz również: 

Nie tylko 13. i 14. emerytura. Oto wszystkie ulgi dla seniorów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | wizja | przepowiednia | emocje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy