Psychotest: Jaki jest twój styl komunikacji? Wybierz ptaka i sprawdź to

Nasze wybory potrafią wiele powiedzieć o cechach charakteru, wartościach oraz wadach. Różne umiejętności można sprawdzać za pomocą prostych testów osobowości. Oto jeden z nich, który przedstawia cztery różne ptaki. Wybierz jednego i sprawdź, w jaki sposób się komunikujesz. Powodzenia!

Nie myśl zbyt długo nad odpowiedzią i zaufaj swojej intuicji
Nie myśl zbyt długo nad odpowiedzią i zaufaj swojej intuicjiOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Pierwszy ptak

Jeśli wybrałaś wróbla, oznacza to, że jesteś osobą społeczną i aktywną. Przebywanie w grupie sprawia ci wielką radość. Preferujesz komunikowanie się w sposób bezpośredni i nie brakuje ci słów podczas publicznych przemówień. Często nawiązujesz kontakty z innymi i starasz się stawać częścią poszczególnych społeczności. Wiesz, jak przyciągnąć do siebie ludzi, którzy w krótkim czasie stają się ci bliscy. To bardzo cenna umiejętność. Trzymaj tak dalej!

Drugi ptak

Natomiast jeśli wybrałaś bociana, to znak, że należysz do osób spokojnych i opanowanych. Nie lubisz wychodzić przed szereg i wolisz, aby twoje komunikaty były przemyślane. Zawsze sprawdzać fakty dwa razy, zanim coś powiesz. Twoje słowa są zawsze wiarygodne. Starasz się przekazywać informacje w prosty sposób i nie lubisz dezinformacji. Bliscy wiedzą, że nigdy nie rzucasz słów na wiatr, a to, co mówisz, ma wielką siłę. Czasem mniej, znaczy więcej. Brawo!

Trzeci ptak

Jeżeli twoim pierwszym wyborem jest sikorka, oznacza to, że jesteś osobą wesołą o pięknym wnętrzu. Wolisz komunikować się w sposób przyjazny i optymistyczny. Każdy, kto cię zna, wie, że zawsze masz pozytywne nastawienie do rozmowy i życia. Jak nikt inny, umiesz rozjaśnić atmosferę i zarazić bliskich swoim entuzjazmem. Potrafisz pocieszać ludzi w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Niesienie dobrego słowa jest twoją ogromną zaletą, doceń to!

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe psychotesty
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe psychotestyOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Czwarty ptak

Wybrałaś dzięcioła? Świetnie! To bardzo pracowity ptak, tak samo jak i ty. Świetnie skupiasz się na szczegółach i analizujesz wszelkie szczegóły, które stają ci na drodze. Twój wybór świadczy o tym, że preferujesz komunikację dokładną i systematyczną. Zazwyczaj jesteś skoncentrowana na rozwiązywaniu istniejących problemów, a nic innego cię nie interesuje. Lubisz zgłębiać tematy, które cię interesują. Potrafisz instruować ludzi i konstruktywnie opisywać błędy.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}