"Rolnicy. Podlasie": Przygody z ciągnikiem w nowym odcinku

Na Podlasiu jak zawsze praca wre! Jakie wyzwania czekają na bohaterów popularnej serii dokumentalnej? O tym dowiesz się, oglądając nowy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20.15 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie"?materiały prasowe

Gienek, Jastrząb i Andrzej karmią i poją konie. Paulina wyznacza kolejne zadanie - należy wypełnić koleiny pozostawione przez ciągnik. Andrzej musi jechać po żwir, tymczasem pozostali zasypują doły odłamkami kamieni. Gdy rolnik wraca, traktor robi niestety nowe koleiny.

W Laszkach Emilka musiała sprowadzić nowego byka rozpłodowego, ponieważ Gucio się nie nadawał. W Pokaniewie pojawia się nowa maszyna - siewnik. Tomek i Monika zamierzają sprzedać stare ciągniki. Niegdyś maszyny te stanowiły podstawowe środki transportu.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas