Reklama

Reklama

Schudnij skutecznie i bezpiecznie

Od kilku lat wyraźnie zauważalny jest wzrost ilości osób z nadwagą i otyłych. Intencją zawartą w książce jest wskazanie informacji zrozumiałych dla każdego człowieka, nie posiadającego specjalistycznej wiedzy z zakresu żywienia.

Proste wskazówki powinny ułatwić samodzielne prowadzenie właściwej diety i osiągnięcie zamierzonego celu. Książka jest poświęcona osobom, które pragną uzyskać rzetelne i prawdziwe informacje dotyczące zarówno prowadzenia diety i zdrowego trybu życia Często się czyta, że to co jest cudem w diecie, nie jest prawdziwe, a to co jest prawdziwe w diecie, nie jest na pewno cudem. Mówi się także, że to co tworzy dobrą dietę, odgrywa ważną rolę odżywczą i zdrowotną w organizmie. Powyższe stwierdzenia, podparte zostały na stronach tej książki, a ich praktyczna przydatność z pewnością zostanie doceniona przez czytelników.

Reklama

Anika Ragiel - urodzona w Giżycku w województwie Warmińsko-Mazurskim. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku z tytułem magistra dietetyki. W swoich pracach i felietonach propaguje zdrowy styl życia, kładąc nacisk na prawidłowe odżywianie. Udziela profesjonalnych porad z zakresu dietetyki i żywienia zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym.

Printex
Dowiedz się więcej na temat: niebezpieczeństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama