Reklama

Reklama

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" na zdjęciu sprzed lat. Wyglądał zupełnie inaczej!

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z popularniejszych programów telewizji Polsat. Sympatią widzów cieszy się m.in. Sebastian. Do sieci właśnie trafiło jego zdjęcie z 2017 roku, a internauci aż przecierają oczy ze zdziwienia. Okazuje się, że Sebastian zmienił kilka lat temu swój wizerunek i wyglądał zupełnie inaczej. Spójrzcie na to zdjęcie!

"Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to program Telewizji Polsat. Cieszy się on sporym zainteresowaniem, a widzowie chętnie obserwują losy pochodzących z małych wsi i miasteczek uczestników. Pracujący dorywczo mężczyźni pragną znaleźć żonę i w tym celu próbują różnych sposobów, by oczarować płeć piękną. Chcąc zaimponować kobietom i zdobyć serce tej jedynej, chodzą na dyskoteki, czy też korzystają z portali randkowych. 

Jednym z uczestników programu był Sebastian, który przede wszystkim uwielbia kontakt z naturą oraz medytację. Za sprawą ciemnych, długich włosów oraz brody przez wielu jest nazywany Jezusem. Jak powiedział w jednym z odcinków, na każdego czeka ta jedna osoba, ale czasami trzeba pomóc szczęściu, dać się odnaleźć i zacząć działać.

Reklama

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia". Metamorfoza sprzed lat

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej. W 2017 roku skusił się na zmianę pod okiem specjalistów, którzy całkowicie odmienili jego wizerunek. 

Mężczyzna wziął udział w programie "Druga twarz" emitowanym na TTV. Metamorfoza była spektakularna, a w finale odcinka Sebastian zaprezentował się w idealnej krótkiej fryzurze i dokładnie przystrzyżonej brodzie. 

Internauci na widok zdjęcia Sebastiana sprzed lat nie szczędzili miłych słów. Pojawiły się nawet głosy, że z pewnością nie miałby problemów ze znalezieniem miłości, a na zdjęciu zaprezentował się jak model. "Niesamowita zmiana. Brawo" - napisała jednak z internautek.

***

Zobacz także:

Gwiazdor "M jak miłość" dwa razy żegnał się z serialem. Czym zajmuje się dzisiaj?

Katarzyna Bosacka aż złapała się za głowę. Mówi o skandalu

Jackowski zobaczył to wyraźnie. Przerażająca przepowiednia na jesień

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy