Reklama

Reklama

Jackowski zobaczył to wyraźnie. Przerażająca przepowiednia na jesień

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, po raz kolejny zabrał głos w sprawie przyszłości Polski i świata. Kreowany przez niego scenariusz wielu może przerazić. Wróżbita odniósł się do kryzysu ekonomicznego. Jackowski przestrzega też przed chwilową poprawą sytuacji. Po niej mają nastać jeszcze gorsze czasy.

Rozpoczął swoje wystąpienie na żywo w serwisie YouTube Krzysztof Jackowski w poniedziałkowy wieczór. Jasnowidz zdiagnozował obecną sytuację i zaznaczył, że tym razem chce podejść do wizji, odcinając się od pandemii, wojny i wszystkiego tego, co sprawia, że rzeczywistość nabiera absurdalnych kształtów. Zaglądanie w przyszłość Krzysztof Jackowski rozpoczął od stwierdzenia:

Kolejne słowa Krzysztofa Jackowskiego brzmiały:

Po chwili ciszy jasnowidz stwierdził, że czas lipca i sierpnia może okazać się znaczący dla Ukrainy.  Krzysztof Jackowski nie widzi końca konfliktu, ale przypuszcza, że Rosja może zechcieć ustabilizować sytuację w niektórych częściach okupowanego kraju.

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz świętuje. Ten wpis jest pełen radości >>

Krzysztof Jackowski zapowiada, że efektem kryzysu i chaosu, który powstanie, będzie brak zaufania do pieniądza. Ludzie nie będą wierzyć w jego siłę nabywczą, będą przekonani, że banknoty i monety nie mają pokrycia. Państwa będą gorączkowo szukały sposobu na uporanie się z tą sytuacją. Jednocześnie jasnowidz podkreśla, że kryzys nie dotknie całego świata, ale będzie to taka zapaść, że dotychczasowy porządek dnia codziennego zostanie kompletnie zachwiany.

Wojciech Glanc miał wstrząsającą wizję! Ostrzega Polaków, co stanie się po wakacjach! "Obawiam się jednej rzeczy" >>

Unia Europejska nagle podejmie decyzje o wprowadzeniu restrykcji, które dla wielu krajów okażą się bardzo trudne. Zachwieją nimi. Ludzie trwając w złudnej nadziei, że kryzys jest tylko tymczasowy, zachowają dotychczasową walutę. Chaos monetarny potrwa trzy — cztery miesiące, w jego efekcie kraje wprowadzą nowy, tymczasowy środek płatniczy. Ludzie nie będą chcieli uznać go jako pieniądza, będą zaprzeczać, że jest to obowiązująca waluta, środek płatniczy.

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady >>

Krzysztof Jackowski zapytany kiedy nastąpi ów krach przewiduje, że może mieć on miejsce jesienią tego lub na początku przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy