Reklama

Sesja z alpakami w "Top Model". Joanna Krupa się tłumaczy

Po ostatnim odcinku "Top Model" w sieci pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy dotyczących traktowania alpak przez realizatorów programu. Podczas jednej z sesji zdjęciowych można było zobaczyć wystraszone zwierzęta, które wierzgały i kopały uczestników. Po emisji programu w internecie rozpętała się burza. Wytykano jurorom hipokryzję, ponieważ do tej pory uznawano ich za miłośników zwierząt. Głos zabrali już Michał Piróg i właścicielka zwierząt. Teraz na oskarżenia odpowiedziała Joanna Krupa. Co ma na swoją obronę?

Środowy odcinek "Top Model" był bardzo głośno komentowany ze względu na traktowanie zwierząt podczas jednej z sesji zdjęciowych. Internautom nie spodobało się zachowanie jurorów oraz realizatorów programu. Według nich alpaki zostały wykorzystane jak rekwizyt, były zestresowane, źle potraktowane, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

O całym przebiegu zdarzenia pisaliśmy wczoraj:


Negatywne komentarze spowodowały, że głos zabrał sam Michał Piróg, juror programu. Zapytany o zachowanie zwierząt na planie, powiedział:

Sprawa zaczęła nabierać tempa, kiedy na facebookowej grupie dla zwierząt wypowiedziała się właścicielka hodowli, z której alpaki zostały wypożyczone. Stwierdziła, że zwierzęta musiały czekać bardzo długo na to, by w ogóle zostać wpuszczone na plan, były niezwykle zestresowane, a realizatorzy potraktowali je jako element wystroju wnętrza. Zaznaczyła, że gdyby wiedziała, jaki los spotka jej zwierzęta, nie zgodziłaby się.

Po fali krytyki TVN wydało oświadczenie na Instagramie. Zaznaczono w nim, że żadne zwierzęta nie ucierpiały na planie programu, czas został ograniczony do minimum, a nad zwierzętami czuwali opiekunowie.

Reklama

Joanna Krupa zabrała głos

Teraz głos zabrała jurorka programu - Joanna Krupa, znana z działalności na rzecz zwierząt. Jak podaje Pomponik, modelka powiedziała:

Swoje słowa poparła wkładem w obronę praw zwierząt:

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

*** 

Zobacz również:

Koniec kampanii organizacji PETA, w której brała udział Joanna Krupa

Polskie miejscowości o śmiesznych nazwach

Joanna Krupa wyprzedaje dobytek!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | alpaki | Top model | Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy