Słowna zagadka sprawdzająca inteligencję. Ułóż wyraz z podanych liter

Zagadki na inteligencję mogą przybierać różne formy. Niektóre przedstawiane są w postaci ćwiczeń matematycznych, inne za pomocą obrazków, a kolejne w postaci łamigłówek słownych. Oto jedno z ćwiczeń, w których należy ułożyć trudne słowo z rozsypanych literek. Czy uda ci się tego dokonać? Przekonajmy się!

Jak szybko poradzisz sobie z naszą zagadką?
Jak szybko poradzisz sobie z naszą zagadką?opracowanie własneINTERIA.PL

Trudny test na inteligencję. Tylko prawdziwy geniusz tego dokona

Przedstawiamy ci dzisiaj niełatwy test sprawdzający poziom inteligencji. Podczas rozwiązywania zagadki musisz wykazać się logicznym myślenie oraz kreatywnością. Ważne jest także zachowanie elastyczności i myślenie poza schematami. Pomocnicze będą skojarzenia.

Przed tobą zestaw liter, z których musisz ułożyć słowo. Pamiętaj, że masz tylko 10 sekund na wykonanie zadania. Gotowy? Start!

j w r y a n p y o e t
Spodobała ci się nasza zagadka? Kliknij w obrazek i sprawdź pozostałe
Spodobała ci się nasza zagadka? Kliknij w obrazek i sprawdź pozostałeopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Oznacza to, że jesteś bardzo inteligentną osobą. Jeśli nie podołałeś naszemu zadaniu, to nic się nie stało. Pamiętaj, że na rozwiązywanie takich ćwiczeń wpływa wiele czynników, a między innymi zmęczenie lub stres. Chcesz poznać prawidłową odpowiedź oraz definicję? Znajdziesz je poniżej. 

Pejoratywny

Pejoratywny — słowo opisujące coś w negatywny sposób, które może być użyte w sposób obraźliwy. Odnosi się do czegoś źle odbieranego, wywołującego niechęć, a nawet pogardę.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas