Reklama

Reklama

Śmierć Putina, choroba Bidena. Co Nostradamus zapowiedział na 2023 rok?

Najsłynniejszy prorok świata Nostradamus był wyjątkowo płodny w swych zapowiedziach i wizjach. Wszystkie je zawarł w szyfrowanych wierszach, które teraz pozwalają interpretatorom jego dorobku na snucie daleko idących interpretacji. Co według nich Nostradamus zapowiedział na 2023 rok?

Przepowiednie żyjącego 500 lat temu Francuza do dziś rozpalają wyobraźnię wielu osób. Michel de Nostredame, XVI-wieczny autor głośnych proroctw w formie rymowanych czterowierszy na wieki zapisał się w popkulturze badaczy tajemnic. Ciągłe intelektualne “mielenie" tajemniczych przepowiedni Nostradamusa ujawnia w nich niewidziane do tej pory treści.

Zobacz również: Czy Nostradamus naprawdę przewidział atak na World Trade Center?

Reklama

Nostradamus o roku 2023

Według niektórych interpretacji wizji słynnego mistyka i jasnowidza rok 2023 może okazać się jednym z najważniejszych w historii naszego świata. W swojej księdze “Les Propheties" wydanej w 1555 roku Nostradamus zapowiedział wielką wojnę, która ma trwać od 1997 roku do 2023 roku. Na jej zakończenie objawi się Wielki Reformator, który ma rozpocząć nową erę, pełną sprawiedliwości i spokoju. Inne interpretacje wierszy proroka niosą ze sobą kolejne, niepokojące wizje. 

W 2023 roku w USA ma rozpocząć się kolejna wojna domowa. Jej powodem ma być bieda panująca w tym kraju i niestabilna sytuacja polityczna. Równocześnie prezydent Joe Biden zapadnie na tajemniczą chorobę.

Sprawdź też: Śląska wizjonerka i Ojciec Pio przepowiedzieli te same wydarzenia. Kiedy nadejdą dni ciemności?

Wiele wątków w wizjach Francuza wskazuje, że możliwy jest wybuch III wojny światowej, wyludnienie Europy w wyniku użycia broni jądrowej lub chemicznej. Zniszczeniu ulegnie też "Wielkie imperium" - być może chodzi o Rosję, Chiny lub USA.  

W związku ze śmiercią Elżbiety II Anglia będzie miała nowego króla, a Władymir Putin, zdradzony przez bliskich współpracowników, zostanie zamordowany. Zmieni się również głowa kościoła. Po śmierci Franciszka w 2022 lub 2023 roku nowy papież wywoła poważny kryzys wiary, który będzie trwał do 2029 roku.

Zobacz również: Rozalia Celakówna: Pielęgniarka, która miała rozmawiać z Jezusem


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nostradamus | rok 2023 | przepowiednie 2023 | jasnowidzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy