Reklama

Reklama

Smutne urodziny 4-letniej dziewczynki. Internauci obwiniają matkę

Każde dziecko z niecierpliwieniem wyczekuje najważniejszego dnia w roku - swoich urodzin. Niestety nie każde może cieszyć się ze wspaniale zorganizowanej imprezy i obecności zaproszonych gości. Z takim doświadczeniem musiała zmierzyć się niedawno pewna czterolatka. Przykrych niespodzianek była cała masa.

Na przyjęciu urodzinowych 4-letniej dziewczynki nie pojawił się żaden z gości

Pewna użytkowniczka TikToka pod pseudonimem "therealsherryy" zamieściła ostatnio materiał, który poruszył całą masę internautów. Było to nagranie z przyjęcia urodzinowego jej 4-letniej córki.

Na filmiku widzimy, jak radosna dziewczynka biega dookoła stołu z urodzinowymi smakołykami, a potem zdmuchuje świeczkę na torcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden mały szczegół. Przy stole nie ma ani jednego gościa.

Brak gości i zaplanowanych atrakcji na przyjęciu urodzinowym zasmuciły czterolatkę

Poza tym, że żaden z zaproszonych gości nie pojawił się na długo wyczekiwanym przez dziewczynkę przyjęciu, zabrakło również planowanych od dawna atrakcji. Jedną z nim miała być osoba przebrana za bohatera "Psiego patrolu". Niestety z uwagi na okoliczności, szybko zniknął z imprezy.

Reklama

- Maskotka została tylko na minutę i nawet nie odwzajemniła uścisku - dodała rozczarowana mama czterolatki.

Internauci komentują na potęgę. Uważają, że winę ponosi matka

Filmik, który opublikowała TikTokerka wstrząsnął sporą częścią internautów. Nagranie ma już ponad 14 milionów wyświetleń i całą masę komentarzy.

- Popłakałam się po obejrzeniu tego filmiku.

- Kiedy byłam dzieckiem, przydarzyła mi się identyczna sytuacja.

- Nie wyobrażam sobie, jak ona musiała się czuć. - pisali internauci pod nagraniem. 

Pojawiła się też krytyka w kierunku mamy 4-latki. Niektórzy internauci uważają, że to ona ponosi winę, że tak nieudane przyjęcie.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: urodziny | przyjęcie | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama